Ataşehir Arçelik Servisi – 0216 471 59 56

Ataşehir Arçelik servisi olarak, Ataşehir, Batı Ataşehir bölgelerine Arçelik servisi hizmeti sunmaktayız. Garanti süresi dolmuş olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi ve klima gibi elektronik ev cihazlarınızın tamir, bakım ve onarım işlerini bize güvenle emanet edebilirsiniz.

Yerimiz Ataşehir’de bu yüzden size en uygun, hızlı ve güvenilir servisi bizden alabilirsiniz. Orjinal yedek parça ve işçiliğimize 1 yıl garanti veriyoruz.

Ataşehir Arçelik Beyaz Eşya Klima ve Kombi Servisi

Telefon

0216 471 59 56 

0541 359 44 43

Bozulan beyaz eşyalar karşısında tüketici kullandığı beyaz eşyanın eski performansına zarara uğramadan geri dönüşüm kazanması istemektedir. Bu nedenle kullandığınız markayı kalite olarak taşıdığı özellikleri çok iyi bilerek bilinçli bir tüketici olup dikkat etmek zorundasınız. Aldığınız ürünün sonrasını da düşünerek olası arızalar durumunda başvurabileceğiniz bir güvencenin olması şartını mutlaka bulundurmanız gerekmektedir. Çünkü cihazınızı tanımayan kişilerin ellerinden geçmesi cihazınızın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Uygulanılan geçici çözümler tekrarlanması durumunda daha fazla sizi zarara uğratarak sonunda kullanılmaz bir hal alır. Teknoloji ile bütünleşerek hareket edip birçok tüketicinin memnuniyetini kazanan Arçelik bu sorunlarının hiç biriniz yaşamanıza müsaade etmeyecek kalitede ve güvendedir. Yaşanılan olası bakımsızlık ya da zaman aşımı ile arızalı durumları Ataşehir Arçelik Servisi hızlı bir şekilde ortadan kaldırarak güven ve kaliteli hizmeti bir arada sunmaktadır.

Ataşehir Arçelik Servisi tüm Ataşehir sakinleri ile çevre semtlere eğitimli teknisyenleri ile sınırsız hizmet sunmaktadır. Yaptığı işin bilincinde müşteri memnuniyeti ilkesi ile taşıdığı disiplin çizgiden sapmadan sizlere doğru hizmeti samimiyeti ile gerçekleştirerek hem cihazınızda hem de sizde güvenirlik elde etmektedir. Aldığınız ürünün sonrası kullanımında yaşayacağınız arızalı durumlar karşısında size hizmet sunma güvenini oluşturarak cihazınızın sıkıntılı olma durumlarında sizleri sıkıntıdan uzak tutarak yerinde kesin çözümler gerçekleştirerek gerekli orijinal yedek parça değişim yelpazesi altında müşteri onayı ile ömrünü sağlıklı bir şekilde uzun kılmaktadır. Bu nedenle geri dönüşümsüz olarak çözümler sunup cihazın her an yüksek performansta size verim gerçekleştirmesini sağlamaktadır.

Ataşehir Arçelik Servisi buzdolabı, çamaşır makinesi, buzdolabı, klima, küçük ev aletleri gibi tüm arçelik beyaz eşyalarınızda güven ve kaliteyi bir arada sunmaktadır.

Adres : Kayışdağı mh Uslu cd n  83  Ataşehir/İSTANBUL

 

 

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.