Çekmeköy Arçelik Servisi – 0216 471 59 56

Çekmeköy Arçelik servisi olarak, Beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınıza hızlı ve garantili Arçelik teknik servis sağlamak amacıyla bölgemizde günlük en az 2 teknik servis aracımızı hazırda bulunduruyoruz. Bu sayede zamandan tasarruf sağladığımız gibi araçlarımız yedek parça açısından tedarikli olması sayesinde de yerinde onarım yaparak paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Sizi hem nakliye masrafından kurtardığımız gibi hem de hızlı ve yanınızda onarım yapıldığı için daha güvenilir bir hizmet sağlamış oluyoruz.

Sizde her gün onlarca müşterilerimizin yaptığı gibi bizi telefonlarımızdan arayarak servis kaydınızı oluşturun ve sorunlarınızı zahmetsiz ve en uygun bir şekile çözmüş olun.

Çekmeköy Arçelik Servisi Beyaz Eşya Klima ve Kombi Servisi Telefon 0216 471 59 56

Bugün dünyada üstünlüğünü kabul ettirmiş bulunan Arçelik, beyaz eşya üretimleri ile yeni nesil cihaz özelliğinin kazanılmasında önemli aşamalar sonucunda kullanıcılara ulaşım sağlamaktadır. Geleceğin teknolojik harikalarını ülkemizde ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya ulaştıran Arçelik, ayrıca kalitenin sembolü olarak güven kelimesi ile anılmaktadır.

Arçelik beyaz eşya üretimlerinin yirmi yıldır teknik servis, bakım, onarım ve tamir hizmetlerini kurumsal olarak hayata geçiren ve bugün İstanbul ilimiz genelinde onlarca şubesi ile hareket eden firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile önceliğinde her zaman yüksek seviyede müşteri memnuniyetini gerçekleştirmektedir.

Hizmet sunumu ve elde ettiği başarılarla Çekmeköy bölgesinde uzun yıllardır üst seviyede hizmet gerçekleştiren şubemiz Arçelik Çekmeköy Servisi, günümüz firma anlayışına paralel olarak kaliteden taviz vermeden hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Tüm çalışmalarında son model teknik donanım ile hareket eden şubemiz, aynı zamanda eğitimli personel kadrosu ile çalışmalarını yerine getirmektedir.

Dünya ölçeğinde hizmet sunarak bölgede önemli bir konumda bulunan Çekmeköy Arçelik Servisi, beyaz eşya teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerinde bölgede lider konumda bulunmakta, her çalışmasında göstermiş olduğu titizlik anlayışı ile başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

Daha nitelikli ve daha kaliteli hizmet yarışında bulunan Çekmeköy Arçelik Servisi, bölgede hızlı ulaşım sağlamak amacıyla Mobil Teknik Servis uygulamasını hayata geçirmektedir. Şubemiz hizmetlerinden yararlanmak için 7/24 sürekli olarak açık bulunan Çağrı Merkezimiz aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.