Namık Kemal Arçelik Servisi 216 471 59 56

Namık Kemal Arçelik Servisi olarak, “Ailemizin Arçelik Servisi” diyebilmeniz için var gücümüzle çalışmaktayız. Bu kuru lafla olmaz tabiki, özen ve güven gerektiren bir çalışma içinde olmak gerekir. Çamaşır makineniz çalışmıyormu? Buzdolabınız soğutmuyorsa, fırınınız ısıtmıyorsa, baş vuracağınız kötü gün dostu biziz.

namık kemal arçelik servisi

Namık Kemal Arçelik Servisi Kalite Prensipleri

Beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarımız çalışırken varlıklarını bile unuttuğumuz ama arızalandığı zaman ciddi madanada sıkıntı teşkil seden evimizin yardımcılarıdır. İşte tamda bu durumda tercihiniz Namık Kemal Arçelik servisi olarak biz devreye gireriz. Aynı gün servis kapınıza gelir, garantili ve uygun fiyatlı hizmet ayrıcalığıyla sorunlarınıza çözüm üretiriz.

 

Beyaz eşyalar hem çalışan kadınların hem de ev hanımlarının büyük yardımcısıdır. Hayatı çok daha konforlu ve yaşanabilir bir hale getirdiği için yerini doldurmak çok zordur. Beyaz eşyanın bir saat içerisinde yaptığı bir işi bir ev hanımı dört beş saatini verebilmektedir. Buna ek olarak yorgunluk ve zaman kaybı da cabasıdır.

Beyaz eşyalar, işleri daha hızlı yapabildiği gibi çok daha kaliteli sonuçlar elde etmektedir. Özellikle de çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi hijyen sağlayan araçlar, insan tarafından yapılan temizlikten çok daha iyi bir netice vermektedir ve çok daha temiz bir hale getirmektedir. Öte yandan buzdolabı yeri doldurulamayacak bir beyaz eşyadır. Kışın yiyecekler balkonda saklanılarak bir çözüm bulunabilir, fakat yazın yapılabilecek hiçbir şey yoktur. Yiyecekleri soğukta muhafaza etmek için bir buzdolabı şarttır.

İşte bu nedenlerden ötürü, beyaz eşyalar çok önemli birer hayat kolaylaştırıcılardır. Bireyler de beyaz eşyalarının kullanımına dikkat etmelidir ve ürünlerinin ömrünü kısaltmamalıdır. Herhangi bir problem başladığında hemen teknik servisten yardım almalıdır. Bunun için Namık Kemal Arçelik Servis tercih edilmelidir. Çünkü tecrübeli elemanları işlerini profesyonel olarak yapmakta ve tamamen orijinal yedek parçalar kullanmaktadır. Hemen arayarak istenilen tarih ve saate kolayca randevu almak mümkündür. Arızayı hemen tespit ederek bütçe dostu fiyatlar ile çalışma yapan bir teknik servis olduğu için mutlaka tercih edilmelidir.

Bir cevap yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.