Pendik Altus Servisi 0216 471 59 56

Pendik Altus Servisi olarak, Pendik merkez başta olmak üzere Kaynarca, Kurtköy, Velibaba, Batı mahallesi, Ertuğrul gazi mahallesi gibi semtlerimize de 1992 yılından beri Altus servisi hizmeti sunmaktayız. Uzman teknik ekip, garantili ve orjinal yedek parçayla birlikte 1 yıl garanti ayrıcalığıyla sizlerin yanındayız.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve buzdolabı gibi teknolojik ürünleri kapsamına alan beyaz eşya ürünlerine ilişkin olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm servis hizmetlerinde sizlerin yanındayız. Yüksek dayanıklılığa sahip olan tüketim ürünleri olan beyaz eşyalarınızda karşılaştığınız arızalar ve yanı sıra bakım ihtiyaçları için Pendik Altus Servisi olarak profesyonel servis çalışmaları sunuyoruz. Özellikle her bir beyaz eşya ürününüzün, arıza onarım ve bakım işlemleri ardından ilk günkü gibi çalışmasına yardımcı olma hedefi ile beyaz eşya servisi faaliyetlerimize yön veriyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili kapsamlı bilgi alabilmek ve arıza bildiriminde bulunabilmek için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

pendik altus servisi, pendik altus yetkili servisi

Üstelik Pendik Altus Servisi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz her bir arıza onarım ve bakım faaliyetimize ilişkin olarak 1 yıllık da garanti sunuyoruz. Garantili beyaz eşya servisi hizmetlerimiz sayesinde ürünlerinizin belirlenmiş olan olağan kullanım ömründen çok daha uzun süreli olarak kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda da tüm bu süreç içerisinde her zaman en yüksek verimliliği sağlayacak bir performanstan yararlanabilmenize yardımcı oluyoruz. Alanında eğitim almış ve aynı zamanda deneyim sahibi olan teknik personellerimiz, iletişim sayfamızdan ulaşabileceğiniz iletişim numaralarında 7 gün 24 saat sizlere yanıt veriyor. Sorunlarınıza ilişkin olarak kapsamlı bir ön bilgilendirme alarak, bölgede hazır vaziyetteki gezici servis araçlarımızı, sorununuza uygun hazırlıklı şekilde kısa süre içerisinde yönlendiriyor. Böylelikle hem zamandan hem de onarım maliyeti açısından önemli bir tasarruftan da faydalanabilmenize yardımcı oluyoruz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.