Pendik Arçelik Servisi – 0216 471 59 56

Pendik Arçelik servisi olarak, Pendik ilçesi sınırlarında Arçelik, Beko, Altus markalı beyaz eşya, kombi ve klimalarınız için servis hizmeti vermekteyiz. Zamanımızda en önemli şeyin güven olduğunun farkında olarak sizlerin güvenini kazanmak ve sorunsuz bir servis hizmeti sunmak için var gücümüzle çabalıyoruz.

pendik arçelik yetkili servisi, pendik arçelik servisi, pendik arçelik servisleri, pendik arçelik servisi telefon numaraları

 Pendik Arçelik Kombi Klima ve Beyaz Eşya Servisi

   Pendik Arçelik Servisi beyaz eşya sorunlarınızı itina ile güven içerisinde halletmektedir. Sık karşılaşılan arıza durumlarından bir olan bulaşık makinelerinin periyodik bakımlarının yapılmama sıkıntısı ile kireç ve yağ birikintisinin makinenizin iç kısım duvarında renk bozukluğu oluşturarak pas oluşumu ile çökelti oluşturmaktadır. Yüksek performansınızı düşüren bu durum gibi bulaşık makinenizde oluşan çizilme, temiz yıkamama, deterjan alım sorunu, tuş çalışma sorunu, pervane sorunu gibi yaşadığınız her arızayı kısa sürede eğitimli teknisyenlerimizle çözüme ulaştırmaktadır. Yaptığı çalışmalarda ilke edindiği müşteri memnuniyeti doğrultusunda hata yapmaksızın hataları ortadan geri dönüşümsüz olarak kaldırmaktadır.

Aynı zamanda yaşadığınız arçelik markalı tüm beyaz eşyalarınıza ayrım yapmaksızın çamaşır makinesi, buzdolabı, klima, kombi, elektrik süpürgeleri, küçük ev aletleri gibi kısa sürede hızlı arıza tespiti sonrası kolayca çözüme ulaştırmaktadır. Pendik Arçelik Servisi aynı gün servis imkânları ile donanımlı bir şekilde çağrı merkezlerine bırakılan çağrılar doğrultusunda hızlı bir ulaşım gerçekleştirerek yerinde hizmet sunmaktadır.  Tüm Ataşehir ve çevre illere güvenle bu hizmeti sunarken sizlerden aldığı müşteri memnuniyeti gücü ile daha fazla kesime ulaşabilme alanlarını genişletmektedir. Yapılan çalışmalar ile değişim sağlanılması gereken cihazınıza orijinal yedek parça alternatifleri ile 1 yıl garantili işlem gerçekleştirerek çözümsüz sandığınız ürününüzü ilk günkü verimliliği ile sizlere geri sunarak kullandığınız cihazın ömrünü sağlıklı bir şekilde uzun kılmaktadır.

   Pendik Arçelik Servisi sunduğu çalışmaların kalitesini çalışanlarının kalitesi ile gerçekleşeceği bilinci ile devamlı olarak çalışanlarının kendilerini teknolojiyi alt yapı olarak benimseyip yenilenmesini sağlamaktadır. Tüketicinin taşıdığı bilincin farkındalığı ile hareket ederek memnuniyetine odaklı bilgilerini doğru kullanabilme becerisini barındıran en iyi personel edinme konusunda itinalı davranarak sizlere kusursuz hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.