Sancaktepe Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Sancaktepe Arçelik servisi firması olarak, 1992 yılından beri Arçelik, Beko ve Altus markalı, beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınıza uzman teknik servis hizmeti sağlamaktayız. İşinin ehli ustalarımız, son model araç ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimizin tüm teknik işlerinizi 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Sizde her gün onlarca müşterilerimizin yaptığı gibi aşağıdaki telefon numaralarımızdan bizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Sancaktepe Arçelik Servisi

Kombi Beyaz Eşya ve Klima 

0216 471 59 56

0541 359 44 43

 

Sancaktepe Arçelik Servisi, İstanbul şehrinin Anadolu yakasında bulunan Sancaktepe ilçesinde hizmet vermektedir. Her türlü beyaz eşya konusunda uygun fiyatlarda, güvenli, kaliteli ve hızlı bir şekilde çalışarak müşterilerini memnun eden firma kadrosunun uzmanlığı ve başarısı ile en parlak günlerini yaşamakta ve rakipleri arasından sıyrılmaktadır.

 

Arçelik Servisi, her türlü beyaz eşya ürünü için orjinal yedek parça bulundurmaktadır ve müşterilerine satın aldıkları ürünler için 1 yıl garanti süresi vermektedir. Satın aldığınız ürünlerde oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda 0216 471 59 56  veya 541 359 44 43 numaralı telefonları kodlayarak çağrı merkezine bağlanabilir, bu konuda yetkili kişilere sorununuzu iletebilirsiniz. Oldukça deneyimli ve kaliteli kadromuz ile bu konuda da en üst düzey hizmet alacağınızı garanti ediyoruz. Ancak ilgili personellerimiz sizden görüşme esnasında bazı kontroller yapmanızı isteyecektir, sorunun kesinliğinden emin olmak için lütfen söylenenleri bire bir olarak uygulayınız. Problem telefon ile çözülemiyor ise servis, ürününüzün tam onarımı için kapınıza kadar yedek parçayı getirmektedir…

 

Firma müşterilerine güvence verme konusunda çok hassastır. Bu sebeple en kaliteli hizmete ulaşmak adına sürekli gelişim ve değişim içine gitmekte olan Arçelik Sancaktepe Servisi, beyaz eşya ürünlerinin tümü için 1 yıl garanti süresi vermektedir. İlgili firmadan şu an için şu ürünleri satın alabilirsiniz: buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve fırın aletleri. Daha detaylı bilgi için adrese göz gezdirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.