Sancaktepe Beko Servisi 0216 471 59 56

Sancaktepe Beko Servisi olarak, Sancaktepe ilçemiz ilçe olmadan daha önce sizlere Arçelik, Beko,Altus servisi hizmeti sunmaktaydık. Beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınız için bizlere 7/24 ulaşım sağlayıp servis kaydı açtırabilirsiniz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, kombi ve klima gibi ürünleriniz için tamir, bakım ve montaj hizmeti yanı sıra İstanbul içi taşıma hizmetimizde mevcuttur. Her gün onlarca müşterilerimizin yaptığı gibi siz de bizi arayın ve teknik işlerinizi kolayca halledin. Üstelik 1 yıl garantimiz altında.

Sancaktepe Beko Servisi Telefonları;

sancaktepe arçelik servisi telefon, sancaktepe arçelik yetkili servisi telefonları

Merkez : 0216 471 59 56 

Acil Çağrı : 0541 359 44 43

Beyaz eşyalar genç yaşlı herkesin hayatını daha kolay yaşamasına yardımcı olan teknoloji harikalarıdır. İnsanların saatlerini vererek yaptığı işler beyaz eşyalar sayesinde hiçbir zorluk çekilmeden sadece bir düğmeye basılarak yapılmaktadır. Üstelik çalışan kadınlar bu sayede kendilerine daha fazla zaman ayırabilmektedir. Ev hanımları da her gün ev işleri ile meşgul oldukları için beyaz eşyalar onların da kurtarıcısı olmuştur. Beyaz eşyalar eski yıllara göre çok büyük gelişim göstermiştir. Bundan yirmi yıl önceki bir çamaşır makinesi ile günümüzde satılan çamaşır makineleri arasında çok büyük görünüş ve işlev farkı bulunmaktadır. Bu gelişime bağlı olarak fiyatları da aynı oranda artmıştır.

Beyaz eşyaların fiyatları bu kadar pahalıyken, kullanıcılar da aldıkları beyaz eşyalarını düzgün kullanmalıdır. Makinelerinde en ufak bir sorun gördüklerinde servis çağırmalıdır. Örneğin çamaşır makinesi su akıtıyorsa etrafına havlular koyarak suyun geniş alanlara yayılmasını engelleyip bu şekilde makineyi kullanmaya devam etmek yerine bir teknik servis aranmalıdır. İnsanlar genellikle servisin çok fazla ücret alacağından korktuğu için servise sıcak bakmamaktadır. Ancak çok uygun fiyatlar ile çok kaliteli hizmet veren Sancaktepe Beko Servis bu konuda tüm vatandaşlara yardımcı olabilir. Müşterilerinin memnuniyetini daima en üst seviyede tuttuğu için her zaman tercih edilen bir servistir. Üstelik yedek parça garantisi de vermektedir. Ümraniye civarında oturan herkes bu servisten hizmet talep edebilir.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.