Samandıra Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Samandıra Arçelik servisi olarak, sizlere en uygun fiyatlı ve en hızlı teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Buzdolabınız soğutmuyormu? Çamaşır makineniz sıkma yapmıyor mu ? Fırınınız pişerme işlemini yerine getirmiyor mu ? Kombiniz sizi soğukta mı bıraktı ? Klimanız yeterince soğutmuyor mu ? Doğru adrestesiniz.

Biz biliyoruz ki en iyi reklam müşteri tavsiyesidir. Bu yüzden bize servis için kayıt bıraktığınız andan itibaren bu bilinçle hizmet veriyoruz. Arçelik markasına yakışır bir müşteri memnuniyeti anlayışı ile sizlere 1 yıl garantili servis hizmeti sağlıyoruz.

Samandıra Arçelik Servisi Hizmet Şartları

samandıra arçelik servisi, samandıra arçelik beko yetkili servisi

Beyaz eşyalar, yaşam kalitesini arttırmaya yarayan çok önemli aletlerdir. Her evde, iş yerinde belli başlı beyaz eşyalar kullanılır. Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi en önemli ve gerekli beyaz eşyalardan bazılarıdır. Bu beyaz eşyalar sayesinde yaşam çok daha kolay bir hale gelmiştir.

Beyaz eşyalar, kullanılırken çok dikkat edilmesi gereken aletlerdir. Kullanım talimatlarına uyulmalıdır ve makinelerde herhangi bir farklılık görüldüğü zaman müdahale edilmelidir. Örneğin çamaşır ve bulaşık makinelerinde meydana gelen arızaların çoğunluğu yanlış kullanımdan kaynaklanmalıdır. Kullanıcılar, makinelere alabildiğinden çok daha fazla ürün yüklerse makineler de doğal olarak ilk etapta yeteri kadar temizleyemeyecektir. Bu durum uzun süreli devam ederse de makinede bozukluklar baş gösterecektir.

Kimi zaman kullanıcılar tüm talimatlara uyarak kullansa dahi yine de bozulmalar meydana gelebilir. Makinede kendiliğinden meydana gelen problemler, suyun kireçli olup makineye zarar vermesi, elektriksel problemlerden dolayı da beyaz eşyalarda arızalanmalar olabilir.

Sebebi ne olursa olsun, beyaz eşyalarda oluşan arızaları gidermek için bir teknik servisten destek alınmalıdır. Bu konuda Samandıra Arçelik Servis tercih edilebilir. Profesyonel bir takım ile hizmet veren bu teknik servis, tamamen müşteri odaklı çalışır ve çok uygun fiyatlar ile hizmet verir. Önemli olan müşteri memnuniyetidir ilkesiyle hareket eder. Kullandığı parçalarda tamamen orijinal ve garantili olduğu için rahatlıkla tercih edilmelidir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.