Kalamış Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Kalamış Arçelik Servisi firmamız, uzun yıllardan beri Kadıköy sahil kesiminde Arçelik markalı beyaz eşya, klima ve kombi sahiplerine teknik servis hizmeti sunmaktadır. Hızlı, güvenilir ve şeffaf bir hizmet anlayışı ile sunduğumuz hizmetimizi kuruluş yılımız olan 1992 yılından bu güne daha iyiye taşıyabilmek adına çaba gösteriyoruz.  Garantili, uygun fiyatlı ve hızlı bir hizmet almak istiyorsanız tek yapmanız gereken telefonlarımızdan bizi aramak.

Kalamış Arçelik servisi İletişim Bilgileri

Merkez Şube :0216 471 59 56 Acil ve nöbetçi ekipler : 0541 359 44 43 numaralı telefonlarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

kalamış arçelik servisi, kalamış arçelik servisi telefon, kalamış arçelik yetkili servisi

 

Beyaz eşyalar günlük hayat koşuşturmacasında insanların en yakın dostu konumundadır. Kişiler ev işlerini istemese de yapmak ve evinin düzenini sağlamak zorundadır. Bu yüzden geçmişten günümüze beyaz eşyalara her zaman ihtiyaç duyulmuştur. Bu zamandan sonra da beyaz eşyalara daima ihtiyaç duyulacağı da inkâr edilemez bir gerçektir. Bunun farkında olan beyaz eşya sektörü de sürekli olarak kendisini yenilemekte ve bünyesine yeni modeller katmaktadır. Her geçen gün farklı bir beyaz eşya sahiplerini beklemektedir.

Beyaz eşyalar doğru kullanıldığı zaman uzun yıllar kullanılabilen ürünlerdir. Hor kullanılmadığında, özen gösterildiğinde, bakımları yapıldığında, henüz problem yokken bir servis tarafından kontrolleri yapıldığında beyaz eşyalar hem daha iyi performans gösterir hem de uzun yıllar sapasağlam kalır. Yüksek miktarlar ödenerek alınan beyaz eşyalara özen göstermek şarttır. Beyaz eşyaların bakımını kullanıcılar kendi başına yapamaz. Çünkü bu bir teknik servisin işidir. Teknik servis beyaz eşyaları inceleyerek problem olup olmadığını saptar ve bir problem varsa da çözümünü gerçekleştirir. Birçok hizmet veren Kalamış Arçelik Servis hem bakım hem de arıza çözümlerinde başvurulması gereken oldukça deneyimli bir servistir. Hepsi işinin ehli olan çalışanları, müşterilerini memnun etmek için çalışmaktadır. Çağrı merkezinden randevu kolaylıkla aynı gün içerisine bile alınabilir. Buna ek olarak çağrı merkezi aranarak yalnızca soru sormak, bilgilenmek için dahi hizmet almak mümkündür.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.