Aydınlı Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Tuzla Aydınlı Arçelik Servisi olarak, İstanbul Anadolu Yakasına ve yakın bölgelere beyaz eşya, klima ve kombi servisi hizmeti sağlamaktayız. Çamaşır makinesi, buzdolabı, klima ve kombi gibi ürünleriniz için tamir, bakım, montaj ve nakliye işlerinizi bize güvenle emanet edebilirsiniz. Yaptıracağınız tüm teknik işlerimiz 1 yıl garanti altında olacaktır.

Teknolojik ürünler, kaliteli malzeme ve akıllı teknolojiler içeriyor olmaları ile dayanıklı tüketim ürünleridir. Ancak tüm bu detaylara karşın arızalanabilen ürünlerdir. Bu durumda çağımızda büyük bir hacmi bulunan servis sektörünün ortaya çıkmasına neden oluyor. Tuzla Aydınlı Arçelik Servisi olarak, bölgemizde sizlerin tüm beyaz eşya arızalarınız için dünya standartlarında servis hizmetleri sunuyoruz. Özellikle de kaliteli ve aynı zamanda da ekonomik bir servis hizmetinde bulunması gereken; garanti, hızlı ve yerinde servis, randevu hizmetleri ve kolay erişilebilirlik gibi detaylarda sektörüne öncülük edecek çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

 

Servisimize başvurduğunuzda, uzman teknik ekiplerimizce gerçekleştirilen beyaz eşya servisi hizmetlerimizdeki işçilik ve değişim uygulanan parçalar için Aydınlı Arçelik Servisi merkezimizce 1 yıl garanti güvencesi altına alınır. Bu konuya ilişkin olarak da son derece fonksiyonel bir altyapıya sahip olmamız ile tüm bu garanti süreci içerisinde siz değerli müşterilerimizin herhangi bir mağduriyetle karşılaşmamasını sağlıyoruz. Ayrıca bölgede sürekli olarak sizlere daha hızlı servis sunabilmek amacı ile gezici servis araçlarımız ile çalışma gerçekleştiriyoruz. Sizlerden gelecek arıza bildirimlerine kısa sürede yanıt vermek üzere hazır konumda bölgede bulunan gezici servis araçlarımız hem yedek parça hem de teknik malzeme açısından tam donanımlı olması sayesinde ekiplerimize, yerinde müdahale gerçekleştirme imkanı da doğuruyor. Böylelikle ürününüzün onarımını kısa sürede ve en kaliteli şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken ise iletişim sayfamızdaki numaralardan bizi aramaktır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.