Sapanbağları Arçelik Servisi Tel: 0216 471 59 56

Sapanbağları Arçelik Servisi firması olarak, Pendik ve Sapanbağları mahallesine 1992 yılından beri Arçelik servisi hizmeti sunuyoruz. “Bir telefonla anında, garantili teknik servis ayağınızda.” sloganıyla yola çıktığımız günden beri öncelikli hedefimiz memnun va bizi tavsiye eden müşteriler edinmektir.

Sapanbağları Arçelik Servisi Hizmet Kalitesi

Sizde her ay binlerce müşterilerimizin yaptığı gibi bizi 0216 471 59 56 numaralı telefonumuzdan arayarak adres kaydınızı bırakıp, bizden hizmet alın ve tüm teknik sorunlarınızı unutun.

Beyaz eşyalar kadın erkek ve genç yaşlı fark etmeden herkesin ev işlerinde en büyük yardımcısıdır. Yaşlı insanlar, eğer evde kendilerine yardım eden bir yakını yoksa mecburen ev işleri ile kendileri uğraşmaktadır. Ev işleri zaten çok yorucudur. Yaşlı bireyler için ev işleri ise beş kat daha zordur. Bu nedenle ev işlerinde beyaz eşyalara çok ihtiyaç duymaktadırlar.

Yaşlı insanlar, beyaz eşyaların değerini daha iyi bilmektedir. Çünkü kendi gençliklerinde beyaz eşyalar yoktu ya da çok zengin kişilerin evlerinde kullanılıyordu. Bu dönemlerde ise kadınlar çamaşırları evlerinde büyük kazanlarda ya da derelerde, göllerde yıkıyorlardı. Bu oldukça zahmetli bir yöntem olmasının yanında da kış aylarında çok daha zor bir şekilde yapılıyordu ve insanlar hasta dahi olabiliyordu.

Günümüze gelecek olursak, beyaz eşyalar herkesin yardımcısıdır. Yemek yapmak daha hızlı ve pratiktir ve yapılan yemeği muhafaza etmek de çok kolaydır. Temizlik yapmak, hijyen sağlamak da oldukça basit ve zaman harcatmayacak şekildedir. Evi ısıtmak da yalnızca bir düğme ile mümkün olmuştur. Tüm bu kolaylıkları sağlayan beyaz eşyaların bozulması durumunda yapılacak şey derhal bir teknik servisi aramak ve arızanın büyümesini hatta makineyi kaybetmeyi önlemektir. Hizmet kalitesi ile bilinen Sapanbağları Arçelik Servis tüm tamir işlerini çok kısa bir zamanda gerçekleştirmektedir. Randevu almak da yine aynı şekilde çok hızlıdır ve istenilen her güne randevu alınabilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.