Yeni Çamlıca Arçelik Servisi 216 471 59 56

Yeni Çamlıca Arçelik Servisi olarak, Arçelik, Beko, Altus markalı beyaz eşya, klima, kombi cihazlarınıza teknik servis hizmeti sunuyoruz. Yeni Çamlıca mahallesi, Kayışdağı, Ferhatpaşa mahallelerine 0216 471 59 56 numaralı telefonumuzu arayarak servis hizmeti sağlayabilirsiniz. Bizim yerimiz Kayışdağı mahallesinde ve size çok yakınız bu yüzden en uygun fiyatlı ve hızlı hizmeti size biz sağlarız.

Yeni Çamlıca Arçelik Servisi Telefonları

Merkez Teknik Servis : 0216 471 59 56 ve Acil teknik Ekipler : 0541 359 44 43 numaralı telefonlarımız 7/24 açık olup her ihtiyaç duyduğunuz anda bize ulaşabilirsiniz. Kaliteli, Garantili ve uygun fiyatlı servis hizmeti için bizi hemen arayın.

Beyaz eşyalar hem kadınların hem de erkeklerin hayatında önemli bir yere sahiptir. Öncelikle kadınlar sürekli ev işleri ile iç içedir. Kendilerine zaman ayırmak, sosyal hayatlarını yaşamak ve eğlenmek istemektedirler. Bu da en doğal haklarıdır. Ev işlerini minimum sürede halletmek ve kendilerine ait bir zaman yaratmak isteyen her kadının en yakın arkadaşı beyaz eşyalar olmuştur. Yalnızca kadınlar değil erkekler de beyaz eşyalar ile iç içedir. Özellikle yalnız yaşayan erkekler çamaşırlarını ve bulaşıklarını ellerinde yıkamamak adına çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi kullanmaktadır. Bu iki beyaz eşya her evde bulunan, herkes tarafından temel ihtiyaç gibi görülen makineler oldukları için oldukça yaygın bir biçimde kullanılmaktadır.

Çamaşır ve bulaşık makinesinde en sık görülen problemlerden birisi suyun ısınmamasıdır. Ancak suyun ısınması bu makinelerde en önemli unsurlardan birisidir çünkü sıcak su olmadan iyi bir hijyen sağlanamaz. Bu nedenle de eşyalar tam olarak temizlenmez. Gözle görülür kalıntılar kalır ve mikroplardan arınmaz. Bu nedenle makinenin su ısıtma problemi varsa hiç vakit kaybetmeden servis çağırılmalıdır. Servis hizmetine ihtiyaç duyan herkes Yeni Çamlıca Arçelik Servis ile çalışabilir. Servisi arayarak problem hakkında bilgi verilip yardım istenebilir. İşinde profesyonel olan bu servis tüm beyaz eşya problemlerinde tercih edilebilecek güvenilir bir servistir. Elemanları da tamamen işinin ehli insanlardan oluşmaktadır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.