Sarıgazi Arçelik Servisi – 0216 471 59 56

Sarıgazi Arçelik servisi olarak, 1992 yılından beri Sarıgazi, Sancaktepe merkez, Samandıra ve yenidoğan semtlerine Arçelik markalı cihazlarınıza teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Uzun yılların verdiği tecrübe, bilgi ve birikimle sizlere garantili teknik servis hizmeti sunuyoruz.

 Sarıgazi Arçelik Servisi İletişim Bilgilerimiz

0216 471 59 56

0541 359 44 43

sarıgazi arçelik servisi, sarıgazi arçelik yetkili servisi telefon

Çamaşır Makinesi Kurulumunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beyaz Eşya Klima ve Kombi

Dünyanın en önemli beyaz eşya üreticisi ve beyaz eşya teknolojileri geliştiricilerinden olan Arçelik, her yeni nesil beyaz eşya ürünleriyle, daha yüksek verim sağlayan, daha az enerji tüketen, çevreye daha fazla duyarlılığa sahip yardımcı ürünlerin geliştirilmesini sağlıyor. Yaşam standartlarımızı sürekli olarak daha fazla arttırmaya devam eden yeni nesil beyaz eşya ürünleri sayesinde, günümüzün en değerli unsuru olan zamanı daha verimli bir şekilde kullanabiliyor ve buna paralele daha yüksek standartlara sahip bir yaşamı sürdürebiliyoruz. Ülkemizin koşullarına göre dayanıklı olacak şekilde geliştirilmiş olan beyaz eşya ürünleri, tüm üstün özelliklerine rağmen, yüksek oranda kullanıcı hatasına bağlı olarak çeşitli arızalar ortaya çıkarabiliyor. Bu nedenle satış sonrası hizmet konusunda da üst düzey bir hizmet kalitesine sahip olan Arçelik, yaygın ve nitelikli bir teknik servis, bakım ve onarım hizmeti de sağlayabiliyor. Satış sonrası hizmetler kapsamında faaliyetlerini uzun yıllardır sürdürmekte olan Sarıgazi Arçelik Servisi, tüm beyaz eşya ürünleriyle ilgili olarak karşılaşılan problemlerde, en kısa süreler içerisinde en nitelikli teknik servis hizmetlerini sağlayabiliyor. Markanın kendisine özel olan teknolojisi hakkında geniş bir birikime sahip olan kuruluş, uzun ve başarılı çalışma yıllarına dayanan deneyimiyle, üstün nitelikli bir hizmet sunumu gerçekleştiriyor.

Çamaşır makineleri, gündelik yaşamlarımızda işlerimizi kolaylaştırılan ve vazgeçilmezimiz olan beyaz eşya ürünleri arasında yer alıyor. Sağladıkları konforun yanı sıra, hayatlarımıza kattıkları hijyenle de sağlığımızı korumamıza da katkı sağlayan çamaşır makineleri, çeşitli nedenlere dayalı olarak arıza yaptığında ne kadar vazgeçilmez kullanım araçları olduğunu da hatırlatır. Sarıgazi Arçelik Servisi çağrı merkezine ulaşan hizmet talepleri, dikkate alındığında, çamaşır makineleri ile ilgili olarak en sık karşılaşılan şikayetlerden biri olan “ çamaşır makinesi hiç çalışmıyor “ sorunuyla karşılaşıldığında, tüketicilerin, teknik servis çağırmadan önce yapması gereken bir takım kontroller bulunur. Makineniz hiç çalışmıyorsa öncelikli olarak çamaşır makinesinin bağlı olduğu priz, cihazın elektrik kablosu ve yanı sıra fişi kontrol edilmeli, fişin prize tam olarak oturup oturmadığına dikkat edilmelidir. Herhangi bir bulguyla karşılaşılmadıysa, cihazın elektrik panosu üzerinde bağlı olduğu sigorta kontrol edilmeli, atıp atmadığı tespit edilmelidir.

Tüm bu kontroller sonucunda makineniz çalışmıyorsa, Ataşehir Arçelik Servisi teknik personellerinden gerekli yardımı talep etmeniz tavsiye edilir. Çamaşır makinelerinin kurulumu sırasında yapılan en büyük hatalardan biri olan, makinenin duvar veya benzeri sert cisimlere dayandırılması, makinenin çalışırken ihtiyaç duyduğu alanın kısıtlanması anlamına gelmektedir. Çamaşır makinelerinin duvar veya benzeri sert cisimlerle arasında dört tarafında da en az 10 cm’ lik boşluk bırakılması gerektiği unutulmamalıdır. Makinenizin verimli bir şekilde çalışması için, kurulduğu alanının zemininin sert, kuru ve düz olmasına dikkat edilmelidir. Benzer şekilde cihazın kullanıldığı yaşam alanının elektrik tesisatının topraklı ve elektronik cihazlar için yeterli uygunlukta amper değerine sahip sigortaya sahip olması hayati derecede önemlidir. Cihazınızın kurulumuyla ilgili çeşitli sorunlar olduğunu düşünüyorsanız, Sarıgazi Arçelik Servisi teknik personellerinden yardım talep etmeniz önerilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.