Beykoz Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Beykoz Arçelik Servisi firması olarak, Beykoz ve civar semtlerine Arçelik, Beko, Altus markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınız için aynı gün teknik servis imkanı sunuyoruz. Bölgemizde hazır tuttuğumuz teknik servislerimiz, sizlere en hızlı hizmeti vermek üzere yedek parça ve teknik ekipman açısından donatılmıştır.

Bu sayede tamir, bakım, onarım ve montaj işleriniz yerinde yapılabilmektedir. İşlerinizin yerinde yapılması size hem vakit kazandıracaktır hem de taşıma ve nakliye ücretinden kurtaracak olduğu gibi aklınız cihazınızda kalmayacaktır.

Orjinal yedek parça ve işçiliğimiz firmamız tarafından 1 yıl garanti altına alınmıştır. Bizden satın alacağınız tüm hizmetleriniz aynı arıza ve hataya karşı 1 yıl sigortalanmış olacaktır.

Tam eiğitimli, genç ve güler yüzlü ekiplerimizle teknik işlerinizi size en kısa yoldan ve doğru çözümleme ile yapıyoruz. Yanlış tespit yüzünden aynı arıza için defalarca ücret ödemeyin bizi arayın hemen problemlerinizi çözelim.

Beykoz Arçelik Servisi Telefonlarımız

Çağrı merkezimiz: 0216 471 59 56 Mesai Sonrası İletişim : 0541 359 44 43 – 0535 359 44 43 numaralı telefonlarımız sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

Beykoz Arçelik Servisi Hizmet Bölgelerimiz

Yavuztürk mahallesi, Kavacık, Kandilli, Acarlar mahallesi, Anadolu Hisarı, Elmalı mahallesi, Göllü Mahallesi, Baklacı mahallesi, Gümüşsuyu, Ortaçeşme, Kılıçlı Mahallesi, Kanlıca, Çamlıbahçe mahallesi, Paşabahçe, Poyraz, Soğuksu, Yavuz Selim mahallesi, Akbaba, Bozhane, Çengeldere, Çubuklu, Görele mahallesi, Mahmut Şevket mahallesi, Anadolu Feneri, Göksu mahallesi, Göksu evleri, Tokatköy, Paşamandıra, İshaklı, Kaynarca mahallesi, Rüzgarlıbahçe, Yalıköy, Rüzgarlıbahçe mahallesi ve bu semtlerimize yakın olan mahallelere de teknik servis sağlamaktayız.

Beyaz eşyalar her kesimden insanın evinde kullandığı makinelerdir. Herkesin bütçesi tabi ki farklıdır. Ancak beyaz eşyalar artık temel ihtiyaç konumuna gelmiştir. Bu nedenle de her bütçeye uygun beyaz eşyalar üretilmektedir. Son model yeni çıkan beyaz eşyalar daha yüksek fiyatlara satılırken geçmiş yıllara ait beyaz eşyalar daha uygun fiyata satılmaktadır. Artık günümüzde beyaz eşyanın rengi, şekli bile fiyatlandırma unsuru haline gelmiştir. Renkli ve göz alıcı beyaz eşyalar yüksek rakamlar ile satılmaktadır. Bu kadar ücret ödenerek alınan beyaz eşyaları kullanılabildiği kadar fazla kullanmak gerekmektedir.

Beyaz eşyaların çok uzun süre kullanılabilmesi için bazı tedbirler alınmalıdır. Bu tedbirlerden en önemlisi ilk olarak kullanım kılavuzunu okumaktır. Verilen talimatlar doğrultusunda beyaz eşyalar kullanılmaya başlanmalıdır. İkinci olarak beyaz eşyalar kapasitesi doğrultusunda kullanılıp yıpratılmamalıdır. Üçüncü olarak beyaz eşyalarda meydana gelen küçük arızalar es geçilmemelidir. Mutlaka baktırılarak problemin büyümesinin önüne geçilmelidir. Son olarak da beyaz eşyalar arızalanmadan yıllık bakımları yaptırılmalıdır. Yıllık bakımlar genellikle önemsenmez ancak beyaz eşyaların ömrünün uzaması isteniyorsa mutlaka yaptırılmalıdır. Beyaz eşya bakımları kaliteli servislere yaptırılmalıdır. Bu konuda Beykoz Arçelik Servisi tercih edilebilir. Bu teknik servisin çağrı merkezinden, teknik ekibine kadar herkes profesyonel ve tecrübelidir. 0216 471 59 56 numaralı çağrı merkezi aranarak müsait olunan tarihe randevu alınabilir. Günün her saati aranarak bilgi alınabilir ve eve çağırılabilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.