Ümraniye Çarşı Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Ümraniye Çarşı Arçelik Servisi olarak, 1992 yılından günümüze sizlere Arçelik Marka beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınız için uzman teknik servis desteği sunmaktayız. Garanti süresini doldurmuş cihazlarınız uzaman ekiplerimiz tarafından aynı gün hızlı bir şekilde onarılıp size teslim edilmektedir. Orijinal Arçelik yedek parçaları ve uzman ekiplerimiz sayesinde yaptığımız tüm işlerimize güveniyor ve sizlere 1 yıl garanti sunuyoruz.

Arıza kayıt sürecinden iş teslimine kadar büyük bir titizlikle kontrol edilen personelimiz, güler yüzden ve kaliteden ödün vermemektedir.

Vakit sizin için ne kadar önemli ise bizim içinde o derece önemlidir. Bunun bilinci ile sizlere söz verdiğimiz zamanda evinizde oluyoruz.

Hijyen kurallarını titizlikle uyguluyoruz. Takımlarımız ve takım çantalarımız günlük temizlenmekte, ekiplerimiz evlerinize girerken galoş kullanmaktadır. Ayrıca evinizde çalışıp işimiz bittiğinde geride çöp ve kalıntı bırakmıyoruz.

Sizde bu ayrıcalıklı ve özenli hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, Ümraniye Çarşı Arçelik Servisimiz ile  0216 471 59 56 numaralı telefonumuzla 7/24 iletişime geçip servis kaydı bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.