Tepeüstü Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Tepeüstü Arçelik servisi firması olarak, Tepeüstü semti ve Ümraniye ilçesine kaliteli ve güvenilir Arçelik servisi hizmeti sağlıyoruz. Aynı gün, hızlı ve güvenilir teknik servis hizmeti almak için tek yapmanız gereken bize telefon açmaktır. Ekiplerimiz kapınıza kadar gelerek arızanızı tespit eder, yerinde size fiyat bilgisi sunar ve onarımınızı gene yerinde ve gözünüzün önünde 1 yıl garantili olarak yapar.

Son model araçlarımız, tam donanımlı ve tedarikli olup çoğu bakım ve onarım hizmetini yerinde yapabilecek yeterliliğe sahiptir. Bu yüzden cihazlarınız taşımaya, teknik servis merkezine götürmeye gerek kalmadan yerinde tamir edilebilir. Bu sayede hem zamandan kazanım sağlarsınız, hem de nakliye masrafından kurtulur ve daha uygun fiyatlı bir onarım hizmeti almış olursunuz.

Siz de on binlerce müşterilerimizin yaptığı gibi bizi arayın ve tüm beyaz eşya, klima ve kombi bakım,onarım ve montaj işlerinizi zahmetsiz ve hızlı bir şekilde yaptırın.

Tepeüstü Arçelik Servisi Ümraniye Telefonları

Çağrı merkezimiz; 0216 471 59 56 Acil Ekiplerimiz: 0541 359 44 43  – 0535 359 44 43 numaralı telefonlarımız sizlere 7/24 cevap vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz her an bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Son zamanlarda beyaz eşya sektörü oldukça gelişmiştir. Bunun nedeni ise beyaz eşya sektörünün asla bitmeyecek ve sürekli canlı kalacak bir sektör olmasıdır. Beyaz eşyalara yaşamın her anında ve her döneminde ihtiyaç vardır. Bu yüzden de bu sektör asla önemini yitirmeyecektir. Tüm ev kadınları ev işlerinde beyaz eşyalardan yardım almaktadır. Aksi halde ev işleri çok zor ve sıkıcı bir hal alacaktır. Beyaz eşyaların bir gün bile hayatımızdan çıktığını düşünmek bizi ürkütür. Çünkü en basit bir makinenin yaptığı işi bir insanın yapması çok fazla zaman farkına neden olacaktır. Çamaşır makinesinin bir saate yıkadığı beş kilogram çamaşırı, bir insan en az dört saatte yıkayabilmektedir. Su israfı ve yorgunlukta cabasıdır.

İnsanlar bütçelerine destek olmak istiyorlarsa eğer beyaz eşyaları kullanmayı hiç bırakmamalıdırlar. Çünkü beyaz eşyalar, bir insanın yaklaşık onda biri kadar su harcayarak bütçeye ciddi anlamda destek olmaktadır. Fakat bozulan beyaz eşyalar bütçeye zarar verir. Örneğin bozulan ve su kaçıran bir bulaşık makinesi ya da çamaşır makinesi tasarruftan ziyade zarardır. Böyle bir problem olursa hemen teknik servise gidilmelidir. Teknik servis yaptığı incelemeler doğrultusunda en uygun tamir planını çıkararak gerekli müdahaleleri yapar. İşinde profesyonel olan Tepeüstü Arçelik Servis daima yardıma hazırdır ve uygun fiyatları ile cep yakmaz. Çağrı merkezi aranarak hemen randevu alınabilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.