Yavuztürk Arçelik Servisi 216 471 59 56

Yavuztürk Arçelik servisi olarak, 1992 yılından beri mahallemize ve civar semtlere hızlı, ekonomik ve garantili servis hizmeti sunuyoruz. Beyaz eşya, klima, kombi ile ilgili taknik servis ihtiyacınızmı var? O zaman doğru adrestesiniz. Yılların verdiği tecrübe ve olgunlukla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Orjinal yedek parça ve uzman işçiliğimizin birleşimi neticesinde satın alacağınız tüm hizmetlerimiz 1 sene garantilidir.

Yavuztürk Arçelik Servisi Garantili Servis Hizmeti

yavuztürk arçelik servisi, yavuztürk arçelik yetkili servisi telefon

Beyaz eşyalar bütün insanların ihtiyaç duyduğu ve kullandığı makinelerdir. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak aynı oranda beyaz eşya sektörü de gelişmiştir. Bundan yıllar önce insanlara bir makine gelişeceğini ve bu makine sayesinde tüm çamaşırların yıkanacağını söyleselerdi eğer hiç kimse inanmazdı. Fakat günümüzde çamaşır makinesi tüm evlerde bulunan ve herkesin alıştığı, ihtiyaç duyduğu bir beyaz eşyadır.

Çamaşır makinesi kadınlara oldukça büyük fayda sağlamıştır. Yıllar önce, köylerde kadınlar derelerde çamaşırları yıkamaktaydı. Bu oldukça zor bir işti çünkü hem çok uzun saatler veriliyordu hem de kadınların elleri yıpranıyordu. Dolayısıyla evin diğer işlerini yapmaya güçleri kalmıyordu. Şimdi ise teknolojinin en büyük faydalarından olan beyaz eşyalar sayesinde birçok iş hiç zaman kaybetmeden gerçekleştiriliyor. Yıkanacak, kurutulacaklar makinelere atılıp yalnızca çalıştırma düğmesine basılıyor. Bu sayede zaman harcamadan işler hallediliyor.

Bu kadar işe yarayan beyaz eşyalarında dinlenmeye, kendilerini yenilemeye ihtiyacı vardır. Bu da ancak bakım ile olur. Bakıma giren beyaz eşyalar çok daha kuvvetli çalışmaya başlar. Bakım bir nevi beyaz eşyalara vitamin vermek gibidir. Vitaminlerini alan beyaz eşyalar eskisine oranla çok büyük değişim göstermektedir. Bütün beyaz eşyaların bakımı için Yavuztürk Arçelik Servis tercih edilebilir. Sadece bakım değil, tüm onarım işlemleri için de randevu alınabilir. Gayet uygun fiyatlar ile hizmet veren bu servis müşterilerini de daima memnun etmektedir.

Yavuztürk Arçelik Servisi Telefon Bilgileri

Merkez : 0216 471 59 56 Gsm : 0541 359 44 43

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.