Moda Arçelik Servisi 216-471 59 56

Moda Arçelik Servisi firmamız, Kadıköy Moda civarında Arçelik beyaz eşya, kombi ve klima servisi olarak hizmet vermektedir. Kaliteli, hızlı ve gerçek anlamda güvenilir bir servis arayışı içindeyseniz doğru adrestesiniz. Tecrübe, güler yüzlü hizmet ve uygun fiyatı birleştiren servisimiz, her gün onlarca müşterimizden olumlu dönüşler almaktayız.

Moda Arçelik Servisi Hangi Cihazlara bakıyor?

moda arçelik servisi, moda arçelik yetkili servisi, moda arçelik klima servisi, moda arçelik kombi servisi, moda beyaz eşya servisi, moda buzdolabı servisi, moda kombi servisi, moda klima servisi

Teknik servisimizde Arçelik markasının ürettiği ve garanti süresi dolmuş olan, buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırınlı ocak gibi her türlü elektronik ev eşyasına hizmet vermekteyiz.

Geçmişte insanlara bir alet icat edileceği ve bu alet sayesinde evin her yeri aynı ısıya geleceği söylense kimse inanmazdı. Üstelik bu alet yalnızca bir tuş ile zahmetsiz bir şekilde çalışacak dense yine herkes şaka yapıldığını zannederdi. Fakat günümüzde kombinin icadı ile hayaller gerçek olmaz denilenler olur bir hale geldi.

Kombi hem evlerde hem de işyerlerinde en çok kullanılan beyaz eşyaların başındadır. Çünkü kışın ısınmanın en kolay ve verimli yöntemi kombidir. Geçmişte kullanılan sobalar çok zahmetli olmasının yanı sıra yalnızca bulunduğu odayı ısıtıyordu. Soba zehirlenmeleri meydana gelmesin diye insanlar gece yatarken sobayı söndürüyor ve sabaha kadar üşüyorlardı. Bundan dolayı da hasta oluyorlardı. Kombinin icadı ise her yaşam alanın hızlıca ısınmasına yardımcı olmaktadır.

Kombiler yıllık bakımları yapıldığı zaman çok daha iyi ısıtmaktadır ve daha düşük ayarda daha yüksek ısı vermektedir. Bu da bütçeye de olumlu olarak yansımaktadır. Kombi bakımı sonbahar ayında yapılarak kışa hazırlık yapılmalıdır. Kombi bakımı sanıldığı kadar pahalı değildir. Kombi bakımında oldukça uygun fiyatlar ile hizmet veren Moda Arçelik Servis bu işte ustadır. Son model aletler ile kombi bakımını sağlayan bu servis çok kısa bir süre içinde de bakımı bitirmektedir. Yalnızca kombi bakımı değil diğer beyaz eşyaların bakım ve tamiri için de hizmet veren bir teknik servistir.

One Reply to “Moda Arçelik Servisi 216-471 59 56”

  1. Pingback: Çamaşır Makinesi Kazan Bilyası Nedir ve Neden Değişir? | Türkiye servis telefonları rehberi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.