Suadiye Arçelik Servisi 216 471-5956

Suadiye Arçelik Servisi firmamız, Arçelik beyaz eşyalarınıza, klima ve kombi cihazlarınıza tamir, bakım ve montaj servisi hizmeti vermektedir. Kadıköy Suadiye semtimizde 1992 yılından beri sürdürdüğümüz Arçelik Suadiye Servisliğimizi her geçen gün daha iyi ve kaliteli hale getirmek için önceliğimiz, müşteri memnuniyetidir.

suadiye arçelik servisi, suadiye arçelik yetkili servisi

Biz farkındayız ki her memnun müşteri beraberinde bir çok müşteri getirecektir. Bu yüzden en iyi reklam memnun müşteriler edinmektir. Bu doğrultuda müşterilerimizin bize servis taleplerini ilettiği andan itibaren iş teslimine kadar geçen sürede gerek ikili ilişkiler olsun gerek se onarım safhası olsun çok titiz davranmaktayız.

 

Suadiye Arçelik Servisi Telefonları

suadiye açelik yetkiliservisi telefonları

Merkez : 0216 471 59 56

Gsm : 0541 359 44 43

Beyaz eşya dendiği zaman akla ilk gelenlerden bir buzdolabıdır. Buzdolabı çok önemli bir beyaz eşyadır. Birkaç saat çalışmasa bile tüm meyveler, sebzeler, içecekler bozulabilir. Bu nedenle buzdolabı daima doğru şekilde kullanılmalıdır. Buzdolabı kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus kapaklardır. Kapaklar farkına varılmadan açık bırakılır ve uzun saatler de açık kalırsa eğer makinenin soğutma özelliği durabilir. Yine aynı şekilde elektrik kesintisi fazla olduğunda da buzdolabının soğutma özelliği kesintiye uğrayabilir. Bu durumda kullanıcılar evde kendi kendilerine bir çözüm yolu kullanabilir. Bu çözüm yolu da buzdolabının fişinin çekilerek 48 saat boyunca bu şekilde beklenmesidir. 48 saat sonunda tekrar fişi takılan buzdolabı büyük ihtimal ile eskisi gibi çalışacaktır. Fakat problem elektrik kesintisi ya da kapağın açık kalmasında değilse bu yöntem bir işe yaramaz.

Problem iç kaynaklıysa eğer motorda bir arıza olmuş olabilir. Filtreler tıkanmış da olabilir. Filtre tıkanması kolay bir şekilde teknik servis tarafından temizlenebilir. Ancak filtre uzun süre tıkalı kalırsa rezistans dahi zarar görebilir. Buda küçük bir problemin büyüyerek en önemli parçalardan birisine zarar vermesi demektir. Bu duruma hiç maruz kalmamak için buzdolabında görülen problemler ciddiye alınarak teknik servis çağırılmalıdır. Suadiye Arçelik Servis buzdolabı haricinde diğer tüm beyaz eşya tamiri ve bakımı için aranabilir. Servis tamamen uzman kişiler çalıştırdığı için, problem en kısa sürede hallolacaktır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.