Yenisahra Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Yenisahra Arçelik servisi firmamız, 1992 yılından beri Ataşehir, Yenisahra ve civar semtlerde kaliteli ve güvenilir Arçelik servis hizmetinin adı olmuştur. Hızlı ve güler yüzlü hizmet arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yenisahra’da hazırda bulunan Arçelik servisi araçlarımızla aynı gün, garantili ve uygun fiyatlı hizmet sağlıyoruz.

Yenisahra Arçelik Servisi telefon

Çağrı merkezimiz : 0216 471 59 56 Acil Ekip : 0541 359 44 43 numaralarımız sizlere günün her saai cevap verebilecek niteliğe sahiptir. Çamaşır makinesi, buzdolabı, klima, bulaşık makinesi, kombi gibi cihazlarınız için servis kaydı bırakabileceğiniz gibi arılar ile ilgili ön bilgi de alabilirsiniz.

Beyaz eşyalar, hayat standardını üst seviyelere taşıyan ve tüm kadınların evde en yakın arkadaşı konumuna gelmiş makinelerdir. Beyaz eşyaların olmadığı bir hayat düşünülemez. Beyaz eşyalar insanların hayatından bir gün için bile çıkarılsa tüm düzen alt üst olur. İnsanlar nasıl düzeni sağlayacaklarını, nasıl temizlik yapacaklarını bilemezler. Beyaz eşyalar gerçekten de günlük hayatın bir parçası olarak herkesin evine yerleşmiştir. Geçmişte lüks olarak adlandırılan bazı beyaz eşyalar bile günümüzün en temel beyaz eşyalarının arasına girmiştir.

Geçmişte çok fazla kullanılmayan fakat şimdilerde oldukça sık kullanılan klimalar birçok yaşam alanında kullanılmaktadır. Bunaltıcı sıcakların yaşandığı yaz günlerinde klima tüm insanların yardımcısı olmaktadır. Üstelik çok geniş alanları da soğutabildiği için çok faydalıdır. Klimalar bu kadar faydalı olmasına karşın bazı dezavantajları bulunmaktadır. Bakımları yapılmayan klimalar insanları hasta etmektedir. Çünkü kışın hemen hemen hiç kullanılmayan klimaların içerisinde tozlar birikmektedir. Eğer bakım yapılmazsa kullanılmaya başlandığı zaman bu tozlar yayılır ve solunum yollarını tıkar. Bakımları yapılan klimalar çok daha iyi soğutacağı için para tasarrufu da yapılır. Hem sağlık hem de bütçe açısından bakımlar önemsenmeli ve asla atlanmamalıdır. Beyaz eşyaların bakımları için Yenisahra Arçelik Servisi hizmet vermektedir. Yalnızca bakım değil, diğer beyaz eşyaların arızaları için de çağırılabilir. Çağrı merkezinden hem bilgi alarak soru işaretleri giderilebilir hem de hızlı bir şekilde randevu alınabilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.