Altayçeşme Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Altayçeşme Arçelik Servisi firması olarak, Maltepe Altayçeşme mahallemizde uzun yıllardır başarılı bir şekilde Arçelik, Beko Altus servisi hizmetimizi sürdürmekteyiz. Sizden gelen olumlu dönüşler bizi bu konuda daha da memnun etmektedir. Şeffaf, garantili ve uygun fiyatlı servis anlayışımız, yaşadığınız teknik sorunlarda çözüm noktası olmuştur.

Altayçeşme Arçelik servisi Hizmet Anlayışı

Çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi cihazlar artık hayatımızda olmazsa olmaz haline gelmişlerdir. Özellikle yaz aylarında klima, kış aylarında kombi cihazlarımızın bozulduğunu ve bizi yarı yolda bıraktığını bi düşünün. İşte tam da bu durumda devreye giriyoruz. Hızlı, güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile sizlere arıza ve bakım işlerinizi halletme imkanı sunuyoruz.

Günlük ev rutinin en büyük destekleyicileri olan beyaz eşyalar aslında yalnızca evlerde kullanılmaz. Yaşamın her alanında beyaz eşyalara rastlamak mümkündür. Çünkü her alanda yapılması gereken bazı işler vardır. Bu işleri de hiç kimse tek başına yaparak zaman kaybetmek istemez. Beyaz eşyalar gibi çok önemli yardımcılar varken herkes onlardan faydalanmak ister. Örnek olarak evi ya da bir işyerini soğutmak için en etkili yöntem klimadır. Bunun için her odaya ayrı ayrı klima taktırmaya da gerek yoktur. Güçlü makineler olduğundan dolayı diğer odaları da soğutabilmektedir.

Klimalar geçmişte bu kadar popüler değildi. Fiyatı insanlara çok yüksek geliyordu. Fakat günümüzde klimanın yararını gören insanlar klima almaya başlamıştır. Teknolojinin gelişmesiyle de birçok klima türü çıkmıştır. Farklı model klimalar da farklı fiyatlara sahip olduğundan dolayı, her bütçeye uygun bir klima bulunabilmektedir. Klimalar çok yararlıdır ancak bakımları yapılmazsa insanları hasta eder. Çünkü kış aylarında uzun süre kullanılmayan klimaların içinde tozlar birikir. Kullanılmaya başlandığında da bu tozlar etrafa yayılacağı için nefes tıkanıklıklarına yol açabilir. Bu nedenle klima bakımı her ilkbaharda yapılmalıdır. Klima bakımları için Altayçeşme Arçelik Servis yardıma hazırdır. Yalnızca birkaç dakika içerisinde arayarak randevu alınabilir. Uzman kadrosu ile yıllardır bakım ve tamir işlerinde hizmet veren bu teknik servis, müşteri memnuniyetini her şeyden üstte tutmaktadır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.