Hasanpaşa Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Hasanpaşa Arçelik Servisi olarak, Arçelik beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarına garantili servis hizmeti sağlıyoruz. Kadıköy Hasanpaşa semti de hizmet alanlarımız arasında bulunmaktadır.  Kaliteli, uygun fiyatlı ve güler yüzlü hizmet için bizi hemen arayın.

Hasanpaşa Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

Merkez Teknik Servis : 0216 471 59 56 Acil Hizmet Birimi : 0541 359 44 43 Numaları telefonlarımız 7/24 hizmete açıktır. Günün her ihtiyaç duyduğunuz anı bizleri çekinmeden arayabilirsiniz.

Beyaz eşyalar her bireyin yaşamında demirbaş niteliğindedir. Artık hemen hemen beyaz eşyaların kullanılmadığı evler yok gibidir. Çünkü beyaz eşya kullanıldığında, günlük ev işleri çok daha hızlı ve kolay bir şekilde halledilmektedir. İnsanlar da zamanlarını kendileri için kullanmak istediklerinden dolayı beyaz eşyaları hayatlarının bir parçası haline getirmişlerdir. Böylece çamaşır makinesi çamaşırları yıkarken, insanlar da diğer işleriyle ilgilenebilmektedir ya da bulaşık makinesinde bulaşıklar yıkanırken insanlar kendilerine zaman ayırıp dinlenebilmektedir. Bu sebeplerden dolayı beyaz eşyalar çok önemli bir konumdadır.

Beyaz eşyalar da tıpkı insanlar gibidir. İnsanlar nasıl hastalanıyorsa beyaz eşyalar da arızalanabilmektedir. İnsanlar hastalandığında nasıl doktora gidiyorsa beyaz eşyaların doktur da teknik servislerdir. İnsanlar, beyaz eşyalarında bir problem olduğu zaman teknik servise gerek duymadan kendi kendine düzelmesini beklemektedir. Eğer makine düzelmezse de kendi başlarına tamir etmeye çalışmaktadır. Fakat bu makineye yapılabilecek en kötü şeydir. Çünkü makinede oluşan arızayı normal bir insanın tamir etmesi mümkün değildir. Tamir etmeye çalışırsa makineye yanlışlıkla zarar vermesi çok olağandır. Bu nedenle problemin küçüklüğüne ya da büyüklüğüne bakmadan mutlaka teknik servise başvurulmalıdır. Bu işte usta olan Hasanpaşa Arçelik Servis her türlü beyaz eşyanın tamirinde çağırılabilir. Makinelerin parça değişimi gerektiği durumlarda da orijinal ve garantili parçalar kullanmaktadır. Çağrı merkezi aranarak en kısa süre içinde randevu alınabilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.