Yakacık Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Yakacık Arçelik Servisi firmamızda, uzun zamandan beri Kartal, Yakacık ve civarına Arçelik teknik servisi hizmeti sunmaktayız. Hizmetimizin kalitesi, uygun fiyatı ve verdiğimiz garanti müşterilerimizden olumlu dönüşler sağlamaktadır. Sizleri zaten üzen beyaz eşya, klima ve kombi cihazarınızın problemlerini sizi üzmeden hallediyoruz.

Yakacık Arçelik Servisi Hizmet Kalitesi

Biz biliyoruz ki en iyi reklam bizden memnun olan müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir. Bu bilinçle çalışan hiz bir firma müşterilerini üzmez ve hizmetini aksatmaz. Uzun yıllardan beri bu mantıkla hizmet vermekteyiz. Sizde her gün onlarca memnun müşterilerimizin yaptığı gibi bizi arayın ve problemlerinizden zahmetsiz bir şekilde kurtulun.

Yakacık Arçelik Servisi Telefoları

Yakacık merkez teknik : 0216 471 59 56 Acil servis ve danışma : 0541 359 44 43 Numaralı telefonlarımız sizlere 7/24 hizmet sağlamaktadır.

Yediden yetmişe herkesin kullandığı ve hayatlarına kolaylık kattığı beyaz eşyalar gerçekten günün kurtarıcılarıdır. Günlük ev işlerini yapmak önceden bir eziyet gibiydi. Kadınlar da tek başlarına her işe yetişmeye çalışıyordu. Bu ev işlerini bir yardımcı olmadan gerçekleştirmek ise tüm enerjiyi alıp götürüyordu ve dinlenmeye bile zor vakit bulunabiliyordu. Özellikle geçmişte beyaz eşyalar olmadan işlerini halleden kadınlar beyaz eşyaların ne kadar önemli olduğunu çok daha iyi bir şekilde anlayabilmektedir. Beyaz eşyaların kullanılmaya başlanması ile birlikte ciddi anlamda hayat kolaylaştı.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer tüm beyaz eşyalar satın alınırken bilinmelidir ki bu makinelerin bir kullanım süresi vardır. Hiçbiri sonsuza kadar aynı performans ile devam etmeyecektir ve bir gün iş görmez hale gelecektir. Fakat çalışma süresini uzatmak insanların elindedir. En çok arızalanan beyaz eşyalardan biri kombidir. Kombi doğru kullanılırsa sanıldığı gibi sürekli arızalanmaz. Kombilere iyi bakmanın yolu da yıllık bakımlarından geçmektedir. Yıllık bakımlar kombinin olası arızalarının önüne geçtiği gibi performansını da arttırarak daha iyi ısıtmasını sağlar. Böylece düşük derecede kullanılan kombi bile tüm evi ısıtır. Kombi bakımı için tercih edilebilecek Yakacık Arçelik Servisi bu işi yıllardır yapmakta olan ve usta elemanları olan bir servistir. Tüm ekibi güler yüz ve kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.