Altıntepe Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Altıntepe Arçelik servisi firmamızda, 1992 yılından beri Maltepe, Küçükyalı ve Altıntepe semtlerine Arçelik, Beko, Altus markalı beyaz eşya, klima, ve kombi cihazlarınıza teknik servis hizmeti sağlamaktayı. Kalite, güven ve uygun fiyatlı hizmet için bizi tercih edin.

Altıntepe Arçelik Servisi Telefon Bilgileri

Merkez : 0216 471 59 56 Acil teknik Ekip : 0541 359 44 43

altıntepe arçelik servisi, altıntepe arçelik yetkili servisi telefonları

Beyaz eşyalar gencine, yaşlısına, çalışanına, ev hanımına kısacası herkese yardımcı olan ve herkesin ihtiyaç duyduğu aletlerdir. Beyaz eşyaların saymakla bitmeyecek kadar çok faydası vardır. Yıkama, kurutma, temizlik, yemek yapma, ısınma, soğuma gibi birçok özelliğe sahip olan beyaz eşyalar bu nedenlerden dolayı vazgeçilmezdir. Örneğin geçmişte insanlar sobalar ve sobalara odun taşımak ile uğraşıyordu. Hem kendilerine büyük eziyet oluyor ve yoruluyorlardı hem de yeteri kadar ısınamıyorlardı. Yalnızca bir odaları ısındığı için hiçbir konfor sağlayamıyorlardı. Yaşam standartları kötü oluyordu. Fakat kombi ve petekler sayesinde herkes büyük bir rahatlığa kavuştu.

Şimdilerde herkes kombinin ve peteklerin sağladığı faydalardan çok memnun. Ancak herkesin ortak problemi yüksek gelen doğalgaz faturasıdır. Doğalgaz faturası, kullanmayı bildikten sonra yüksek gelmez. Aksine çok az yakarak çok fazla ısınmak mümkündür. Bunun ilk kuralı bakımdan geçer. Kombi bakımı sürekli ertelenen, gerekli görülmeyen bir işlem olarak bilinmektedir. Fakat bu çok büyük bir yanılgıdır. Bir kombiye bakım yaptırmak ilk olarak kombinin ve peteklerin ömrünü uzatır. Daha uzun süre kullanılmasına olanak sağlar. İkinci olarak da temizlenen kombi ve petekler çok daha iyi ısınmaktadır. Düşük ayarda dahi fazla ısıtmaktadır. Bu nedenle bakım yaptırmak isteyen herkes Altıntepe Arçelik Servis sayesinde bakımlarını gerçekleştirebilir. Oldukça uygun fiyatlar karşılığında bakım yapan bu servis işinin uzmanıdır. Çağrı merkezi aranarak aynı güne randevu almak mümkündür.

Bir cevap yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.