İstiklal Mahallesi Arçelik Servisi Ümraniye 471 59 56

İstiklal Mahallesi Arçelik Servisi firması olarak, Ümraniye merkez başta olmak üzere ilçemiz sınırlarında bulunan tüm mahallelere Arçelik Servisi hizmeti sağlıyoruz. Şeffaf, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş firmamız, verdiği hizmetler doğrultusunda sizlerden olumlu dönüşler almaktadır. Garantili ve uygun fiyatlı hizmet için bizleri tercih etmelisiniz.

Ümraniye İstiklal Mahallesi Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

Merkez Servis Telefon : 0216 471 59 56 Nöbetçi Acil Servis : 0541 359 44 43 numaraı telefonlarımız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Uzun yılların verdiği olgunluk ve tecrübemizle tüm ekiplerimiz telefonlarınızı beklemektedir.

Beyaz eşyalar herkesin hayatında önemli bir yere sahip olan ve iş yükünü azaltan makinelerdir. Bu makineler teknolojinin gelişmesi ile hayatlarımıza girmiş ve gün geçtikçe çok büyük bir yer edinmiştir. Günümüzde de oldukça büyük bir ihtiyaçtır. Özellikle ev işleri ile uğraşan kadınlar beyaz eşyaların kullanılması ile birlikte rahata ermiştir. Beyaz eşyalarkadınlar kadar erkeklerin de kurtarıcısıdır. Özelliklebekar erkekler ev işlerini yapmayısevmediğiiçinbeyaz eşyalar sayesinde ev işlerini hafifletmektedirler.

Birçok ihtiyaca uygun beyaz eşyalar bulunmaktadır. Artık teknoloji öyle bir noktaya gelmiştir ki evin içinin iklimi ile dış ortamın iklimi arasında çok büyük farklar bulunmaktadır. Bu da tabi ki kombi sayesinde olmaktadır. Musluklarda ve banyodan akan sıcacık su, yaz günü gibi hissettiren oda sıcaklığının mimarı kombidir. Kombi olmasaydı insanlar hala sobalar ile uğraşarak çok büyük bir zaman ve güç kaybı yaşayacaktı. Aylar öncesinden odun, kömür hazırlayan insanlara en büyük ilaç kombiler olmuştur. Bu nedenle kombilere çok iyi bakarak bozulmasının önüne geçilmelidir. Aksi halde çok zor bir durum ile karşı karşıya kalınır. Kombi bozulduğu zaman hiç kimse kendi kendine müdahale etmemelidir. Mutlaka bir teknik servisten yardım alınmalıdır. Kombi ve diğer beyaz eşyaların problemlerinde İstiklal Arçelik Servis çağırılabilir. Bu teknik servis uzman bir kadro ile hizmet verir. Tamamen profesyonel oldukları için de müşteri memnuniyetini sağlar.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.