Şerifali Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Şerifali Arçelik Servisi olarak, Ümraniye ve Ataşehir ilçelerine Arçelik, Beko ve Altus markalı beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarınız için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Aynı gün, garantili ve uygun fiyatlı hizmet için bizi hemen telefon numaralarımızdan arayın.

Şerifali Arçelik Servisi Telefonları

Şerifali Arçelik Servisi Merkez : 0216 471 59 56 Acil hizmet : 0541 359 44 43 Telefonlarımız 7 gün 24 saat açık olmakla birlikte sizlere her an cevap verebilecek yeterlilikte müşteri temsilcilerimiz mevcuttur.

Ev hanımlarının günlük hayatını kolaylaştıran en büyük yardımcı beyaz eşyalardır. Beyaz eşyalar hayatı oldukça kolaylaştırmak ve zamanı iyi bir şekilde değerlendirmek için birebirdir. Ayrıca insanların yapmakta zorlandığı işleri de kolayca gerçekleştirdiği için ev hanımları daha az yorulmaktadır. Günlük hayatın yoğunluğunda, beyaz eşyalar gerçekten de büyük kurtarıcılardır.

En çok kullanılan beyaz eşyalardan birisi buzdolabıdır. Buzdolapları yiyecekleri, içecekleri ve meyve sebzeleri koruyarak ömürlerini uzattığı için oldukça gereklidir. Çünkü bu besinleri korumanın tek yolu da buzdolabıdır. Bu nedenle de buzdolabı her evde bulunur.

Tabi ki her evde bulunan buzdolabının modeli ve özelliği aynı değildir. Daha az özelliği olan ve eski model olan buzdolapları daha uygun fiyata satılırken, farklı özellikleri olan ve yüksek modelleri olan buzdolapları daha yüksek fiyata satıldığı için herkes kendi bütçesine uygun olan buzdolabını satın alabilir.

Buzdolaplarında zamanla problemler meydana gelebilir. Eskisi gibi soğutması bozulabilir ya da buzluk kısmı dondurma özelliğini yitirebilir. Bunun neticesinde de buzlar çözüleceği için sular aşağılara akmaya başlar. İnsanlar da buzdolabım dondurmuyor, su akıtıyor gibi problemler çekebilmektedir. Problemi anlamak, analiz etmek ve çözüme ulaştırmak için Şerifali Arçelik Servis aranmalıdır. Randevu alındıktan sonra buzdolabına ve diğer beyaz eşyalarına en uygun çözümler bulunacaktır. Parça değiştirilmesi gerektiğinde ise orijinal ve garantili yedek parçalar kullanılarak beyaz eşyaların performansı artacaktır.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.