Topselvi Arçelik Servisi 216 471 59 56

Topselvi Arçelik Servisi olarak Arçelik, Beko ve Altus markalı beyaz, eşya, klima ve kombi cihazlarınıza uzun zamandan beri teknik destek sağlıyoruz. Şeffaf, hızlı ve güler yüzlü teknik servisin Kartal’daki tek adresi olmaya devam ediyoruz. Garanti süresi dolmuş bütün cihazlarınızı bize güvenle emanet edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi telefon numaralarımızdan aramak.

Kartal Topselvi Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

Merkez Teknik Hizmet Birimi : 0216 471 59 56 Gezici Ekiplerimiz : 0541 359 44 43 – 0535 359 44 43 numaralı telefonlarımız sizlere gerek servis kaydı bırakabilmeniz adına gerekse bilgi sunmak adına 7/24 hizmet sağlamaktadır.

Beyaz eşyalar teknolojinin getirdiği en büyük faydalardandır. Günümüzde yaşam alanlarının hepsinde bir beyaz eşya kullanılmaktadır. Her yaşam alanının ihtiyacı olan beyaz eşya farklıdır. Evlerde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima gibi bütün beyaz eşyalar genellikle kullanılmaktadır. Tabi ki bu sayı bütçeye göre değişmektedir. Fakat her mevsim kullanılabilen çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın gibi beyaz eşyalar, bütçenin el verdiğince temin edilmektedir. Çünkü bu makinelere her zaman ihtiyaç vardır. Bu nedenle de insanlar bu makineleri satın alarak sürekli olarak kullanmaktadır. Hayat boyu ihtiyaç duyulan beyaz eşyalar, düzgün kullanılırsa çok daha faydalı ve uzun ömürlü olacaktır.

Beyaz eşyaları düzgün kullanmak için kullanım talimatlarından dışarı çıkılmamalıdır. Örneğin çamaşır makinesi beş kilogram kapasiteli ise kapasitesinden daha fazla doldurulmamalıdır. Böyle yapılırsa çamaşırlar da iyi yıkanmaz ve kirli kalır. Üstelik geniş vadede makine de bozulur ve zamanla kullanılamaz hale gelir. Aynı şey bulaşık makinesi için de geçerlidir.

Makinelerin ömrü arttırılmak isteniyorsa bakımlar da yaptırılmalıdır. Bakımlar sayesinde henüz belirti vermeyen arızalar da tespit edilerek probleme yol açması engellenir. Bakım ve onarım işlemleri için Topselvi Arçelik Servis tercih edilebilir. Teknik ekibi de çağrı merkezi ekibi de işinde ustadır ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak parayı ikinci planda tutar. Hızlıca aynı gün içine randevu almak da mümkündür.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.