Ihlamurkuyu Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Ihlamurkuyu Arçelik Servisi firması olarak, öncelikli hedefimiz %100 memnun müşteriler edinmektir. Bu bağlamda uygun fiyatlı, doru arıza tespiti, orjinal yedek parça ve yerinde onarım gibi hususları uygulamakla sizlerden olumlu dönüşler almaktayız. Şeffaf ve dürüst teknik servis hizmeti arıyorsanız kesinlikle doğru adres Ihlamurkuyu Arçelik servisi olmalıdır.

Ihlamurkuyu Arçelik Servisi İletişim Bilgilerimiz

Merkez Servis : 0216 471 59 56 Acil teknik ekip : 0541 359 44 43 numaralı telefonlarımız 7/24 hizmetinizdedir.

Acil servis kaydı bırakmak veya arıza ön bilgi ednmek için günün hangi saati olursa olsun çekinmeden bizleri arayabilirsiniz.

Her birey evinde beyaz eşyaları severek kullanır. Bu hem hayatlarını kolaylaştırır hem de para tasarrufu yapmalarına yardımcı olur. Tüm beyaz eşyaların mutlaka kullanılacağı bir yaşam alanı vardır. Ev, ofis, otel, işyeri bunlardan sadece bazılarıdır. Beyaz eşyalar sayesinde tasarruf yapmak çok kolay bir hal almıştır. Çünkü beyaz eşyaların yaptığı temizlik, normal bir insanın yaptığı temizlikten çok daha az su harcatmaktadır.

Geçmişte bulaşık makinesinin ya da çamaşır makinesinin çok su ve elektrik harcattığına dair yanlış bir bilgi vardı. Bu bilgi kirliliğinden dolayı insanlar bulaşık makineleri olmasına rağmen kullanmayarak bulaşıkları ellerinde yıkamaya devam ediyorlardı. Ancak kanıtlanan gerçekler bulaşık makinelerinin büyük ölçüde su tasarrufu yaptığını ortaya koymuştur. Üstelik bulaşıklarda hijyenin tam anlamıyla sağlanması isteniyorsa çok sıcak bir su ile yıkama yapılmalıdır. Bu sıcaklığa ise insan elinin dayanması mümkün değildir. Bu nedenle bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi hijyen sağlayıcı beyaz eşyalar günlük hayat rutinine eklenmelidir.

Beyaz eşyalarda oluşan tüm deformeler, arızalar için beyaz eşya tamiri yapan teknik servislere gidilmelidir. Bu konuda Ihlamurkuyu Arçelik Servis tercih edilebilir. Bu teknik servis işini özenle yapan ve en doğru teşhisi koyarak doğru tamiri gerçekleştiren bir servistir. Çağrı merkezi aranarak her türlü bilgi, öneri ve randevu alınabilir. Teknik servis seçimi beyaz eşyanın geleceği için çok önemli olduğundan doğru bir tercih yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.