Fıstıkağacı Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Fıstıkağacı Arçelik Servisi olarak, uzun zamandır Arçelik, Beko ve Altus markaları için tamir, bakım ve montaj hizmeti vermekteyiz. Kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı teknik servis hizmeti arıyorsanız kesnlikle doğru adrestesiniz. Bölgenizde hazırda bulunan 2 adet teknik servis ekibimiz, işinizi en hızlı şekilde halledebilmeniz için hazırda beklemektedir.

Fıstıkağacı Arçelik Servisi Telefonları

Merkez : 0216 471 59 56 Teknik Ekipler : 0541 359 44 43 numaralı telefonlarımızı aradığınız andan itibaren ekiplerimiz en hızlı ve ekonomik servisi sunmak için en hızlı bir şekilde sizlere hizmet sağlayacaktır.

Beyaz eşyalar kadın erkek herkesin evinde kullandığı ve vazgeçemediği makinelerdir. Beyaz eşyaların en önemli özelliği yaşam konforunu çok üst seviyeye getirmesidir. İnsanlar beyaz eşyalardan yardım alarak işlerini daha kısa bir süre içinde hem de zahmetsiz bir biçimde halledebilmektedir. Beyaz eşyaların kullanımı çok pratik olduğundan dolayı herkes zahmetsizce kullanabilir ve rahatlıkla alışabilir. Tek yapılması gereken birkaç tuşa basmak olacaktır. Örneğin kombiler sadece istenilen sıcaklığın girilmesiyle çalışan ve kullanımı çok kolay olan beyaz eşyalardır.

Kombiler kullanılmadan önce kullanım talimatları mutlaka incelenmelidir. Çünkü kombiler çok hassas beyaz eşyalardandır. Yanlış kullanıldığı zaman bozulabilir hatta borular dahi patlayabilir. Bu nedenle kombi kullanımı oldukça hassas bir konudur.

Kombiler bazen arızalanabilmektedir. Kullanıcılardan gelen en fazla şikayet kombinin donmasıdır. Kombiler soğuk havalarda donabilmektedir. Ancak genellikle balkonlarda yer alan kombiler donmaktadır. Çünkü soğuk hava balkonda bulunan kombileri çok çabuk bir şekilde etkilemektedir. Kombiler de hassas olduklarından hemen donabilmektedir. Bu nedenle kombiler alındığı ilk zaman mutlaka evin içine yerleştirilmelidir. Balkonda bulunan kombiler donduğu zaman bireyler kendileri müdahale etmemelidir ve mutlaka bir teknik servis çağırmalıdır. Kombi ve diğer tüm beyaz eşyalar konusunda uzman olan Fıstıkağacı Arçelik Servis kombi donduğu zaman derhal aranmalıdır. Arıza daha da büyümeden ve kombiye daha fazla zarar vermeden müdahale edilmelidir. Böylece kombi eskisi gibi çalışmaya devam edecektir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.