Esatpaşa Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Esatpaşa Arçelik Servisi firmamız, 1992 yılından beri semtimizde Arçelik, Beko ve Altus markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınıza 1 yıl garantili servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Tamir, bakım ve montaj işlerinizi bizimle kalite ve güven çerçevesinde zahmetsiz bir şekilde halledebilirsiniz.

Esatpaşa Arçelik Servisi Telefonları

Merkez : 0216 471 59 56 Acil Çağrı : 0541 359 44 43 numaralı telefonlarımız ihtiyaç duyduğunuz her an biz ulaşabilesiniz diye 7/24 hizmet vermektedir. Arıza kaydı bırakabileceğiniz gibi arıza ve bakım işlerinizle ilgili bilgide alabilirsiniz. Telefonun ucunda en az bir teknisyen kadar bilgi sahibi olan müşteri temsilcilerimiz, sizlerden alacağı bilgiler doğrultusunda arıza kaydı esnasında size gelecek olan ekipleri bilgilerndirir ve servis araçlarımızın size arızanızı yerinde halledebilecek şekilde tedarikli gelmesini sağlar.

Beyaz eşyalar her evde kullanılan ve kadınlara yardımcı olan en önemli makinelerdir. Beyaz eşyalar sayesinde günlük hayatın işleri çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Çalışan kadınlar her gün işlerinde zaten yeterince stres altındadır. Strese bir de yorulma eklenince eve geldikleri zaman ev işleri ile uğraşmayı istememektedirler. Bu konuda da oldukça haklıdırlar. Evlerinde, zamanlarına kendilerine ayırmak ve dinlenmek istemektedirler. Fakat ev işleri de oldukça yorucu olduğu için kadınlarda kendilerine yardımcı olan beyaz eşyaları kullanmaktadırlar. Bu sayede işleri daha çabuk halledip sosyal hayatlarına da zaman ayırabilmektedirler.

Hiçbir kadın bulaşıkları elinde yıkamak istememektedir. Çünkü bu hem zahmetli hem de zaman alıcı bir iştir. Bulaşık makinesi kullanılarak çok daha kısa bir sürede tabakları, bardakları temizlemek mümkündür. Zaman zaman bulaşık makinelerinde bazı problemler ortaya çıkabilmektedir. Örneğin bulaşık makinesine koyulan eşyalar bazen çizilebilmektedir. Bunun birkaç nedeni vardır fakat en yaygın nedeni bulaşık makinesinde olan tuzun yaptığı çiziklerdir. Makinenin tuz koyulan bölmesinin kapağı kırıksa doğal olarak tuzlar da yayılarak çizilme problemi yaratır. Eğer makine bulaşıkları çiziyorsa hiç zaman kaybetmeden teknik servis çağırılmalıdır. Oldukça iyi hizmet veren Esatpaşa Arçelik Servis bulaşık makinesinde değiştirilmesi gereken parçaları ustalıkla değiştirir. Bu yedek parçalarda orijinal ve garantilidir. Çağrı merkezinden randevu alarak en kısa sürede beyaz eşya problemleri çözüme kavuşturulmalıdır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.