Altunizade Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Altunizade Arçelik Servisi olarak, Üsküdar Altunizade, Kısıklı, Aziz Mahmut Hüdai, Zeynep Kamil Mahallesi ve civarına Arçelik, Beko, Altus markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınıza teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Garanti kapsamı dışında kalmış olan tüm cihazlarınız için uygun fiyatlı, hızlı ve ekoomik servis hizmet için bizi tercih edin. Yaptıracağınız tüm işlerde, oerjinal yedek parça ve işçiliğimize 1 yıl garanti veriyoruz.

Altunizade Arçelik servisi Telefonlar

Merkez : 0216 471 59 56 Acil Teknik Servis : 0541 359 44 43 numaralı telefonlarımız ve çağrı merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Bize günün her saatih servis kaydı bırakabilir ve arızalarınız hakkında ön bilgiler alabilirsiniz.

Her kadının yardımcısı olan beyaz eşyalar erkekler tarafından da oldukça fazla kullanılmaktadır. Çünkü yalnız yaşayan erkekler ev işlerini kendileri gerçekleştirerek evlerinin düzenini sağlamak zorundadır. Kendi başlarına çamaşırları ve bulaşıkları elde yıkayamayacaklarından dolayı beyaz eşyaları kullanarak hayatlarını kolay bir hale getirmektedirler. Özellikle de hijyen sağlama konusunda beyaz eşyalar hem erkeklerin hem de kadınların çok büyük yardımcısıdır.

Tüm yaşam alanlarında kullanılan beyaz eşyalar hayatı daha yaşanabilir bir hale getirmektedir. Kombiden çamaşır makinesine, bulaşık makinesinden buzdolabına kısacası tüm beyaz eşyalar evlerde farklı ihtiyaçlara hitap etmektedir. Örneğin her evde klima bulunmaya bilir fakat çamaşır makinesinin bulunmadığı bir ev düşünülemez. Çünkü çamaşır makinesi hem elde yıkama zahmetini ortadan kaldırır hem de zamandan tasarruf ettirir. Çamaşırları birkaç saat içinde tertemiz yapar. Bu nedenle de vazgeçilmezler arasındadır. Bulaşık makinesi de en az çamaşır makinesi kadar yararlı ve vazgeçilmezdir. Evin demirbaşı olarak da adlandırmak hiç yanlış olmaz.

Beyaz eşyalar bazen bozulabilir, kötü koku yayabilir ya da görevini tam olarak yerine getiremeyebilir. Böyle bir durumda yapılması gereken şey ilk olarak teknik servis çağırmaktır. Güvenilir ve kaliteli bir hizmet veren Altunizade Arçelik Servis bu konuda herkese yardımcı olmayı amaçlayan bir teknik servistir. Altunizade civarında oturan bireyler hiç tereddüt etmeden, gönül rahatlığı ile bu servisi tercih ederek tüm arızalarını ortadan kaldırabilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.