ARÇELİK BEKO BULAŞIK MAKİNESİNİN SİZE SAĞLAYACAĞI AVANTAJLAR

Arçelik Beko bulaşık makinesi; sadece enerji tüketiminin değil, yıkama ve kurutma performansının da A veya daha üstün olması ile hijyenik ve ekonomik bir yıkama gerçekleştirmektedir. Evinizin huzurlu ve sakin ortamını korumanız için ses seviyesi oldukça düşüktür. Bu özelliği sayesinde bulaşıklarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz saatlerde yıkamanız mümkün olmaktadır. Ayarlanabilir sepetler ve çeşitli ihtiyaçlara göre katlanabilen raflar size kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Su Taşma Emniyet Sistemi, sızıntı halinde su alımını otomatik olarak keserek taşma tehlikesini ortadan kaldırır. Oldukça önemli olan bu özelliği göz ardı edilmemelidir. Dijital göstergeli elektronik modellerde, zaman programlaması yapabilir; bulaşıklarınızın istediğiniz saatte yıkanmasını sağlayabilir; yıkama aşamalarını ve kalan zamanı kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Arçelik Beko Bulaşık Makineleri, kullandığınız malzeme ve yıkama ihtiyacınıza göre “Az bulaşık, Ekonomi, Hızlı, Hassas, Yoğun, Karma” gibi oldukça çeşitli program seçenekleri arasından ihtiyacınıza en uygun programı seçebilirsiniz. Kullandığınız diğer beyaz eşyalarınıza uygun, beyaz , gri , inox gibi farklı renk seçeneklerini tercih edebilir ve evinizde renk bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Ayrıca akıllı sensörler sayesinde makineniz durumu analiz eder ve uygulanacak en iyi yıkama programına karar verir. Tek bir dokunuşunuz ile 11 ayrı sensör kullanarak maksimum yıkama performansı sağlamaktadır. Hava akımını arttıran aktif fanlı havalandırma sistemi, kurutma performansını artırır ve yıkama sonrası bulaşıklarınızı dokunulabilecek ısıya getirir. Otomatik yıkama programı, sensör kullanarak bulaşıklarınız için en uygun yıkama şartlarını sağlar.

Arçelik Beko bulaşık makineleri; siz uykudayken veya dışarıdayken program belirlediğiniz saatte bulaşıklarınızı yıkamaya başlar. Bulaşıkların ne derece kirli olduğunu algılayarak su-enerji tüketimini en uygun seviyede tutarak maksimum yıkama performansını sağlar. Hem makineniz hem de bulaşıklarınızı kirece karşı korurken, yıkama performansını arttıracak en uygun su sertlik ayarını yapar. Tam doluyken bile yüksekliği ayarlanabilen üst sepet, aşağı indirilerek uzun bardaklarınız veya yukarı kaldırılarak alt sepetteki yüksek tencereleriniz için yeterli alan sahibi olmanızı sağlar. Yüksekliği ayarlanabilir fincan rafları ile daha fazla fincanı güvenle yıkayabilir veya yukarı kaldırarak uzun bardaklarınız için daha fazla yer kazanabilirsiniz. Tüm yıkama aşamalarını, kalan zamanı, tuz ve parlatıcı durumunuzu görmenizi sağlar. Ataşehir Arçelik servisi bizi bilgilendirdi.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.