Bağlarbaşı Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Bağlarbaşı Arçelik servisi olarak, markalı beyaz eşya, klima, kombi cihazlarınıza teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hızlı ve kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmak için bölgemizde hazırda bulunan teknik ekiplerimizle bakım, arıza ve montaj işlerinizi en hızlı bir şekilde hallediyoruz. Hızlı, güler yüzlü ve güvenilir bir teknik servis arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bizi telefonlarımızdan 7/24 arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Bağlarbaşı Arçelik Servisi Telefonları

Üsküdar Bağlarbaşı Arçelik Servisi Çağrı merkezi : 0216 471 59 56 Acil ekip : 0541 359 44 43 telefonlarımız vasıtası ile bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Orjinal yedek parça ve işçiliğimize 1 yıl garanti veriyoruz. Sizde uzman teknik servis farkını yaşamak için bizi hemen arayın.

Ev işlerinde, ev temizliğinde, ev ve işyerlerinde ısıtma ya da soğutma işlemlerinde insanların en büyük yardımcı herkesin bildiği gibi beyaz eşyalardır. Beyaz eşyalar insanların hayatına girdiğinden beri hayat çok daha kolay olmuştur. İnsanlar kendilerine daha fazla vakit ayırarak özel hayatlarını daha rahat bir biçimde yaşayabilmektedir. Çalışan kadınlar işyerlerinde çok yorulduğu için ev hayatlarında dinlenerek daha rahat bir yaşam sürmek istemektedirler. Bu da onların en büyük hakkıdır. Bu nedenle beyaz eşyaları kullanmaktadırlar.

Beyaz eşyalar henüz yokken veya bu kadar yaygın değilken ev işleri tamamen insan çabasıyla gerçekleşmekteydi. Kadınlar erkenden kalkarak çamaşırlarını elde yıkamaya ve durulamaya uğraşıyordu. Tüm bunlardan sonra da çamaşırları tek tek asarak saatlerini harcıyorlardı ve çok yoruluyorlardı. Günümüzde ise tek yapılması gereken tüm çamaşırları makineye doldurmak ve bir tuşa basmaktır. Yıkama bittikten sonra da tüm çamaşırlar birkaç dakika içerisinde kurutma makinesine konularak program başlatılır ve bitince çamaşırlar kullanılabilir.

Çamaşır makinesi çok önemlidir ve eğer bozulursa hayat durma noktasına gelir. İnsanlar bu konfora alıştıklarından dolayı ellerinde bir daha çamaşır yıkayamayacakları için hemen makinelerini tamir ettirmek istemektedirler. Ancak her teknik servise güvenilmemektedir. Gayet güvenilir bir servis olan Maltepe Bağlarbaşı Arçelik Servis bu konuda daima yardıma hazırdır. Uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.