Başıbüyük Arçelik Servisi Maltepe 0216 471 59 56

Başıbüyük Arçelik servisi olarak, 1992 yılından beri Maltepe Başıbüyük semtimize Arçelik servisi hizmetini sizlere kalite ve güven çerçevesi içinde sunmaktayız. Güvenli, güler yüzlü ve ekonomik servis hizmeti için bizi tercih edin. Uzman teknik ekiplerimiz, yedek parça ve teknik ekipman açısından zengin araçlarımızla sizlere 7/24 hizmet sunmaktayız.

Başıbüyük Arçelik Servisi Telefon

Çağrı merkezi : 0216 471 59 56 Gsm : 0541 359 44 43 numaralı hatlarımız 7/24 hizmetinizde olup, ekiplerimiz size bir telefon kadar yakındır. Satın alacağınız hizmetleriniz ve kullanılan tüm orjinal yedek parçalarımız 1 sene garantimiz altındadır.

Beyaz eşyalar evlerin en temel gereçlerinin başında gelmektedir. Beyaz eşyalar her bireyin yaşamını daha rahat bir hale getirmektedir. Ev işlerini uzun uzun yapmayı hiç kimse istememektedir. Üstelik daha pratik yolu varken işlerini daha uzun ve zahmetli yapmayı isteyen kimse yoktur. Beyaz eşyaları sadece kadınlar değil erkekler de rahatlıkla kullanabilmektedir. Çünkü kullanımları çok pratiktir.

Çamaşır ve bulaşık makinesi yalnızca ürünlerin makineye doldurulup yıkamanın başlatılmasıyla çalışır. Bunu küçük bir çocuk dahi yapabilir. Fakat burada bilinmesi gereken şey makineleri tıka basa doldurmamak gerektiğidir. Böyle yapılırsa makinenin ömrü ciddi anlamda azalır.

Buzdolabı her mutfağın en temel gerecidir. Buzdolabına en büyük zararı açık unutulan kapaklar vermektedir. Açık unutulan kapaklar buzdolabının dengesini bozarak soğutmasını durdurmaktadır. Bu problem ilk aşamalarda fişin çekilmesi ve buzdolabının iki gün boş kalması ile çözülebilse de uzun vadede büyük problemlere sebep olabilmektedir.

Beyaz eşyalar doğru kullanıldığında bile bazen sorunlar çıkarabilmektedir. Bu sorunları doğru bir şekilde analiz etmek de servilerin görevidir. Servisler makineleri inceleyerek en doğru tamir planını oluştururlar. Tamir edilecek bir beyaz eşyası olanlar hiç tereddüt etmeden Başıbüyük Arçelik Servis çağrı merkezinden randevu alabilir. Bu servis uzman bir kadroya sahiptir. Yedek parça değişimlerini de tamamen orijinal parçalar ile yapmaktadır. Ekibi de güler yüzü ve becerisi ile müşterilerini daima mutlu eder.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.