Beylerbeyi Arçelik Servisi 216-471-5956

Beylerbeyi Arçelik servisi firmamız, Arçelik markası altında üretilen bütün beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarınız için teknik servis olanağı sunmaktadır. Aynı gün, hızlı ve güvenilir teknik servis hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Orjinal Arçelik markalı yedek parçalarımız, uzman teknisyenlerimiz, ve tem donanımlı araçlarımızla sizlere sorun yaşatmadan, sorunlarınızı çözüyoruz.

Beylerbeyi Arçelik Servisi Garantili Teknik Hizmetin Adı

Beyaz eşyalar hayatı kolaylaştıran, birçok işi aynı anda yapmaya yarayan makinelerdir. Beyaz eşyalar geçmişte bu kadar yaygın değildi. Doğal olarak geçmişte ev işlerini yapmak da daha uzun sürmekteydi. Fakat şimdi ev işleri problem olmaktan çıktı. Beyaz eşyalarda ev işlerinde en büyük yardımcılardır. Beyaz eşyaların yardımıyla temizlik, yiyecek saklama, yemek pişirme, ısınma, serinleme ve daha birçok iş kolay bir şekilde yapılmaktadır. Üstelik bazı işler beyaz eşyalar olmadan yapılamamaktadır. Örneğin hiçbir başka alet, evin tüm odalarını aynı anda aynı sıcaklığa getiremez. Bu ancak kombi sayesinde olabilir.

Kombiler oldukça önemli beyaz eşyalardır. Kombilerin kullanımına dikkat edilmezse eğer sık sık arızalanmalar yaşanacaktır. Kombiler sürekli açılıp kapanmamalıdır. Kış boyunca açık kalmalıdır. Eğer kışın hava güzel olduysa, kombi çalışmasına en düşük ayarda devam etmelidir. Kombiler mutlaka balkon dışında bir yerde saklanmalıdır çünkü kombi soğukta çok çabuk donar. Eğer balkondan başka hiçbir yer yoksa, kombi için balkona kapaklı bir dolap yaptırılarak soğuk le teması minimuma indirilmelidir. Tüm önlemlere rağmen kombi donduysa, çalışmıyorsa geriye tek bir yol kalmış demektir. Bu da teknik servis çağırmak olacaktır. Kombi bakımında ve beyaz eşya konusunda uzman olan Beylerbeyi Arçelik Servis alanında uzmandır. Hem teknik ekibi hem de çağrı merkezi profesyonellerden oluşmaktadır. Bu nedenle bilgi almak için bile çağrı merkezi aranarak tüm sorulara cevap alınabilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.