Buzdolabı İç Aydınlatma Lambası Yanmıyor. Çözümü Nedir?

Mutfaklarda veya ticari işletmelerde son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmakta olunan başlıca beyaz eşya teknolojilerinin başında kendisine yer edinmekte olunan buzdolabı teknolojileri oldukça yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor. Günümüz modern yüzyıl teknolojisine sahip olan ve geniş fonksiyonları ile bir buzdolabından çok daha fazlasını sunan Arçelik markalı buzdolabı modelleri ile besinlerin çok daha uzun süreler ilk günkü tazeliğini koruyacak biçimde saklanabilmesi mümkün oluyor. Bu yüzden de günümüz modern yüzyıl dünyasında son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılan Arçelik buzdolaplarında arızalanmalar meydana gelebiliyor ki Arçelik Servisi profesyonel hizmetleri ile etkin çözümlerden yararlanabiliyor. Günümüzde Arçelik buzdolabı modellerindeki arızalanmalarda orijinal yedek parça kullanımı ile her zaman üstün performans ve uzun süreli dayanıklılık sağlanıyor.

 

Her zaman en yüksek teknolojiyi içeren Arçelik markalı buzdolabı modellerinde dahi meydana gelen her tip arızalanma için profesyonel standartlarda arıza onarım çalışmaları gerçekleştirerek, çok uzun süreli kullanımı her zaman en yüksek performansı elde ederek kullanma şansı oluşturan Arçelik Servisi merkezi tarafından ister mekanik ister de elektriksel kaynaklı olsun tüm sorunlarda kaliteli bir arıza onarımı gerçekleştiriliyor. Bu çerçevede de Arçelik markalı buzdolabı modellerinde standart kullanım esnasında aniden meydana gelen iç aydınlatma lambasını hiç yanmaması problemi içinde hızlı ve etkin çözümler sağlanıyor. Uzman teknik personeller tarafından buzdolabının iç kısmında yer alan aydınlatma lambasının buzdolabı kapısı açıldığında yanmaması sorunu için doğrudan buton kontaklarını kontrol etmektedir.

 

Profesyonel hizmet standartları kapsamı dahilinde Yakacık Arçelik Servisi merkezinin uzmanları eğer buzdolabının buton kontaklarında oksitlenme meydana gelmesinden dolayı işlev kaybı oluştuğunu belirlemesi durumunda butonları yenisi ile değiştirmektedir. Ancak sorun buton kontakları oksitlenmesi değil ise aydınlatma lambası flamanında kopma meydana gelmiş olduğunu gösterirken, bu durumda lamba komple değiştirilir. Ancak sorun bu parçadan da değil ve aydınlatma lambası devresi bağlantılarındaki hatalardan kaynaklı ise mevcut bağlantıdaki hatalı noktalar düzeltilerek sorun çözülür.  Bu arıza onarım müdahaleler esnasında da sadece orijinal Arçelik yedek parça kullanımının gerçekleştiriliyor olması sayesinde son derece profesyonel şekilde buzdolabı kullanımının çok uzun süreler devam ettirilebilmesi sağlanabilmektedir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.