Çamaşır Makinesinin İç Lastik (Körük Lastiği) Kararması ve Çözümü

Sürekli olarak gelişen teknolojinin sağlamış olduğu yeni nesil imkanlar çerçevesinde artık sn derece profesyonel çözüm hizmetlerinden yararlanılabiliyor. Günümüz modern akıllı beyaz eşya teknolojileri sayesinde günlük yaşantı içerisinde çok sık şekilde karşı karşıya kalınan tüm ev işlerinde çok daha hızlı ve çok daha pratik işlem olanaklarından yararlanılabiliyor. Bu noktada özellikle de çamaşır makineleri gün içerisinde en fazla zaman ev işleri arasında öne çıkan çamaşır yıkama işlemlerinin daha modern standartlarda çok daha kısa süreler içerisinde yıkanabilmesine yardımcı oluyor. Uzun yıllar çamaşırların ilk günkü kalitesini koruyacak biçimde yüzde yüz hijyeniklikte yıkanabilmesine yardımcı olan yeni nesil Arçelik çamaşır makineleri ile birlikte artık çamaşır yıkamak kolay olduğu kadar daha kaliteli standartlara kavuşurken, çamaşır makinelerinde meydana gelebilecek arızalanmalar için Arçelik Servisi merkezi tarafından profesyonel çözümler sunuluyor.

Yüksek teknolojisi sayesinde artık çamaşırların dokusuna ve yapısına göre en ideal yıkama tekniğinin kullanılabilmesine yardımcı olan Arçelik markalı çamaşır makinelerinde zaman içerisinde ön kapak camının iç kısımda oturmakta olduğu iç lastik bölümünde kararma meydana gelebiliyor. Zaman içerisinde yoğun kullanım veya çevresel etkenlerden kaynaklı olarak görülebilmekte olunan bu tip problemlerin oluşmamasının sağlanabilmesi amacı ile mutlak suret ile çamaşır makinesinin düzenli olarak yıkanması ve temizliğinin gerçekleştirilmesine dikkat edilmesi gerekiyor. Bu kapsamda da çamaşır makinesinin iç lastiği üzerinde meydana gelen kararmaların çıkartılabilmesi mümkün olmadığı gibi bu konuda kullanılabilecek özel bir losyon veya diğer tip ürün grupları bulunmamaktadır. Bu yüzden de günümüzde bu tip bir durumda Göztepe Arçelik Servisi merkezine başvuru gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

 

Alanlarında uzman ve deneyim sahibi olan Arçelik Servisi ekipleri tarafından çamaşır makinesinin ön kapağının temas etmekte olan iç lastikteki kararma bölümünün çözülebilmesi amacı ile doğrudan lastiğin değişimini uygulamaktadır. Bu şekilde hem daha kaliteli hem de daha hijyenik bir çözümün oluşturulabilmesi sağlanabildiği gibi makinenin hem görsel yönden hem de işlevsellik yönünden ilk günkü haline getirilebilmesi sağlanıyor. Bu tip problemlerde profesyonel desteklere başvuru gerçekleştirerek, çamaşır makinelerinin çok daha uzun süreler yüksek verimlilikte kullanımının gerçekleştirilebilmesi sağlanabilmektedir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.