ÇifteHavuzlar Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Çiftehavuzlar Arçelik Servisi olarak, Kadıköy Çiftehavuzlar, Göztepe, Fenerbahçe ve civar semtlerimize Uygun fiyatlı, hızlı ve güler yüzlü servis hizmeti ayrıcalığını sunuyoruz. Garantisi bitmiş ve bozulmuş beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınız başınıza dert olduysa 0216 471 59 56 numaralı telefon numarasından bizi hemen arayın sorunlarınızı unutun.

Çiftehavuzlar Arçelik Servisi Hangi Cihazlara Hizmet Veriyor?

Teknik servisimiz 1992 yılından bu güne gelen deneyim ve bilgi birikimiyle sizlere Arçelik, Beko, Altus, Bosch markalı çamaşır makinesi, bulaşık makinası, buzdolabı, fırın, ocak, kombi, klima ve sayamadığımız bir çok cihazlarınıza yerinde veya atölyeye almak suretiyle servis hizmeti sağlamaktadır.

Bütün beyaz eşyalar günlük yaşam rutininde büyük önem taşımaktadır. Her beyaz eşyanın ayrı bir yeri vardır ve çok önemlidir. Hayatı kolaylaştıran beyaz eşyalar, özellikle ev hanımlarının günlerini daha rahat geçirmesi ve işlerini çabuk halletmesi için vardır. İhtiyaç ve talepten ötürü sürekli değişen ve gelişen beyaz eşyalar, özelliklerine göre farklı farklı fiyatlandırılmaktadır.

Beyaz eşyaların herhangi birinde oluşacak bir arıza, tüm ev düzenini etkilemektedir. Örneğin buzdolabı günlük hayatta oldukça büyük yere sahiptir. Buzdolabında meydana gelecek bir problem oldukça olumsuz bir şekilde kişilere yansıyacaktır. Buzdolabının içerisinde yer alan tüm yiyecekler bozularak büyük bir kayıp meydana gelecektir.

Buzdolabında görülen başlıca problemlerden biri soğutma performansının düşmesi ya da hiç soğutmamasıdır. Bu durumda teknik servis aranmadan önce buzdolabının kapaklarının kapatılarak beklenmesi gerekir çünkü yanlışlıkla açık kalan kapaklar soğutmayı bir süreliğine durdurabilir. Fakat arızanın kaynağı içeriden geliyorsa motorunda bir problem olabilir ya da filtrede tıkanmalar meydana gelmiş olabilir. Bunu anlamanın en iyi yolu teknik servisten yardım almak olacaktır. İşinde oldukça profesyonel olan Çiftehavuzlar Arçelik Servisi bütün beyaz eşya problemlerini çözmekte ustadır. Çağrı merkezi aranarak randevu talep edilebilir. Müşteri odaklı çalışan bu servisin önceliği müşterileri memnun etmektir. Uygun fiyatlar ile en iyi derece de hizmet verdiği için daima müşterilerini mutlu ederek ayrılır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.