Derin Dondurucunun ve Buzdolabının Dışı Neden Çok Isınır?

Soğutucu sınıftaki ürün grupları sayesinde artık yaşam alanlarında veya işletmelerde besinleri çok daha uzun süreler bozulmadan ve ilk günkü tazeliğinde koruyabilmek mümkün oluyor. İleri nesil teknolojileri sayesinde her türlü soğutma grubu ürününde yüksek kalitede kullanım potansiyeli sunmakta olan Arçelik markasının en yeni derin dondurucu modelleri sayesinde gıdaları ve içecekleri her zamankinden çok daha kaliteli koşullarda saklayabilme şansına sahip olunabiliyor. Ancak her zaman çalışma gerçekleştirmesi gereken bir teknoloji ürünü olması dolayısı ile her ne kadar üstün teknoloji ve 1.sınıf kalitedeki üretim malzemesine sahip olsa da Arçelik markalı derin dondurucu ürünlerinde de zamanla çeşitli arızalar oluşabiliyor. Bu aşamada önemli nokta ise profesyonel yardım için Arçelik Servisi merkezinin kurumsal yapıdaki servis çözümlerine başvurulmasıdır.

Arçelik markalı derin dondurucu ürünlerinde en sık görülen arızaların başında ürünün dış yüzeyinde meydana gelen aşırı ısınma sorunudur. Arçelik markalı derin dondurucu ürünü kullanmakta olan kişilerin, kullandıkları derin dondurucu modeli ne olursa olsun aşırı düzeyde ısınma meydana geldiğini fark etmeleri durumunda mutlaka profesyonel müdahale gerçekleştirilmesi için uzman desteğine başvuru gerçekleştirmeleri büyük bir önem taşıyor. Ancak Arçelik Servisi uzman personelleri tarafından Arçelik markalı derin dondurucu modellerinin dış kısımlarından, arka bölümünde yer alan tellerde üst kapısının çevresinden ve 2 kapak arasından gaz akış borularının geçmekte olduğundan belirli bir sevideki dış yüzey ısınmasının normal olduğu konusunda uyarılarda bulunuyor.

 

Ancak Arçelik markalı derin dondurucunun dış yüzeyinde meydana gelen ısınmanın normalden çok daha yüksek seviyelerde olduğunun belirlenmesi halinde hem güvenli kullanım hem de cihazda çok daha ciddi boyutlarda arızalanmaların yaşanmasına yol açılmaması hedefi ile mutlak suret ile Kurtköy Arçelik Servisi çağrı merkezi aracılığıyla uzman ve profesyonel servis ekibi müdahalesi desteğinden yararlanılması gerekiyor. Alanlarında uzman ve deneyimli personeller, bölgede her zaman hazır durumda bulunan gezici servis araçları ile en kısa süre içerisinde ilgili adrese ulaşarak, cihazdaki yüksek seviyedeki ısınma problemine yol açan arızanın kaynağını bularak, sorunu kısa sürede gidermektedir. Bu şekilde derin dondurucunun daha uzun ömürlü, sorunsuz ve yüksek kalitedeki tasarruflu performansından her zaman yararlanılabilmesi sağlanabiliyor.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.