Hekimbaşı Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Hekimbaşı Arçelik Servisi olarak, Ümraniye Hekimbaşı mahallesi ve civarında 1992 yılından beri faaliyet göstermekteyiz. Garanti süresi bitmiş olan bütün beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarınız için bizden güvenle hizmet alabilirsiniz. Hızlı, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet arıyorsanız doğru yerdesiniz. Artık yanlış onarımlardan dolayı yüzlerce lira kaybetmek istemiyorsanız bizi hemen arayın.

Hekimbaşı Arçelik Servisi Telefon

Çağrı merkezi : 0216 471 59 56 Gezici Ekipler : 0541 359 44 43 numaralı telefonlarımız 7/24 hizmetinizdedir. Arıza kaydı bırakmak veya arıza ile ilgili ön bilgi alabilmek için bizi her ihtiyaç duyduğunuz anda arayabilmeniz için telefonlarımız 24 saat açıktır.

Beyaz eşyalar herkesin hayatında önemli yere sahiptir. Tüm bireyler beyaz eşyalar yardımıyla günlük işlerini çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. İşten, okuldan geldikten sonra hiç kimse saatlerini harcayarak ev işleri yapmak istememektedir. Bu konuda beyaz eşyalar yardımcı olmaktadır. Ev işlerinin, temizliğin, yemeğin yapımında yardımcı olarak kullanılan beyaz eşyalar hayatı kolaylaştırarak bireylere daha fazla zaman vermektedir. Böylece bireyler de bu aletleri kullanarak kendilerini rahat ettirmektedir.

Beyaz eşyalar günümüzde çeşit çeşittir. Her bir beyaz eşyanın birçok modeli vardır. Bireyler bütçeleri doğrultusunda kendilerine en uygun beyaz eşyayı seçebilir. Fakat eğer gerekli özen gösterilmezse, beyaz eşya çok fazla masraf açabilir. Beyaz eşyalar kimi zaman küçük problemler çıkarabilir. Bu konuda düşülen en büyük yanlış bu problemi önemsememek ve unutmaktır. Problemin üstüne düşülmezse ve tamiri için bir çaba gösterilmezse problem büyüyecektir. İlk haliyle kolayca çözülebilecek bir problem ertelenirse makine kaybına kadar gidilebilir. Bu yüzden en ufak bir problem bile ertelenmeden derhal teknik servis aranmalıdır. Bu konuda uygun fiyat ile hizmet veren Hekimbaşı Arçelik Servis tercih edilebilir. Fiyatlarının uygun olmasının yanı sıra verilen hizmet en üst seviyededir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek güvenilir bir teknik servistir. Kadrosu ise tamamen işinin ehlidir. Problemleri kısa sürede tamamen çözerek müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.