Işık Fırınları Dikkat Çekiyor

  LG markası yaratıcı ürünleriyle dikkat çekiyor. Markanın ortaya koyduğu ürün portföyü içerisinde en çok dikkat çeken ürünlerden birisi de ışık teknolojileri kullanılarak yapılan fırınlar oldu. Işıklı fırın olarak adlandırılan bu fırında pişirme ve ısıtma teknolojileri tamamen değişiyor. Pişirme ve ısıtma işlemleri bu fırınla sadece ışık yardımıyla yaplıyor. Bunun için ise başka herhangi bir şey gerekmiyor. Işıklı fırınların özelliklerine kısaca yer verirken LG’nin bu mükemmel ışıklı fırın teknolojisinin de her geçen gün geliştiğini söylemek daha da mümkün oluyor. Peki LG ışıklı fırın sistematiği nasıl işliyor? İşte cevabı:

Cam tüpün içerisine yerleştirilmiş kömür fiberleri yardımıyla , ışık fırınları olarak da adlandırılan Kömürlü Işık Fırınlarında pişen yemekler, içi ve dışı aynı zamanda piştiği için lezzetlerini korurlar.

32lt kapasiteli MJ-3281BP model Kömürlü Işık Fırınında, fırının içerisine dengeli biçimde yerleştirilen dört ilginç ısı kaynağıyla ısı fırının içerisine eşit olarak dağılır. Bu sayede yemeklerin lezzetli olması dışarısında enerjide %40, zamanda %33’e civarı tasarruf sağlanır.

28lt kapasiteli ML-2881Cp model Kömürlü Işık Fırınında ise Solar DOM teknolojisinin kuvvetli halojen ışığı normal fırınlardaki benzeri yiyeceğin yalnızca dışını pişirmiyor hem de derine nüfuz ederek içini de pişiriyor. Böylelikle yiyecekleri dört kata civarı daha çabuk pişirirken yiyeceklerin nemini,  yumuşaklığını ve lezzetlerini koruyor.

Yoğurt yapma ve sebze/meyve kurutma programları durumda olan Kömürlü Işık Fırınları, besinlerinizden yağı maksimum oranda uzaklaştırarak değerlerini koruduğu benzeri yemeklerinizin nem ve naturel su kaybını minimuma indirir. Etkileyici stili ve dijital güç göstergesi ile şık bir tasarıma sahip Kömürlü Işık Fırınları, lezzetli ve sıhhatli yemeklerin keyfini çıkarmanızda en büyük yardımcınız olacak.

Kömürü ışık fırnları sahip oldukları teknoloji ile dikkat çekici bir özellik kazanmaya devam ediyor. Ancak gelinen noktada bu fırınların sahip oldukları teknoloji halen evlerde kullanılan fırın teknolojilerin yanına yaklaşamıyor. Onun yerine çeşitli fırınlarla yetinen standart tüketicinin yeni nesil ışık fırınlarına pek yaklaşacağı düşünülmüyor. Ancak önümüzdeki dönemlerin en popular ürünleri arasına gireceğine kesin göüyle bakılan bu fırınlarna LG ürün portföyünü daha da geliştirdiği görülüyor.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.