Klimalarda L1 Arızası ve Çözümü

Hızla gelişen teknoloji dünyasında son derece yaygın ve sık bir şekilde kullanılan klimalarda meydana gelen tüm problemlere yönelik olarak her zaman en yüksek kalite standartlarından ödün vermeyen hizmet anlayışımızın bulunduğu Arçelik Servisimizin profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu kapsamda da günümüzün en ileri teknolojik özelliklerine sahip olan Arçelik markasının en üstün teknolojileri içermekte olan Arçelik klima modellerindeki problemler için dahi Acıbadem Arçelik klima Servisi merkezimizin alanlarında uzman ve sertifikalı servis personelleri tarafından yerinde arıza onarım çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Düzenli olarak eğitim seminerlerine katılım gerçekleştirerek, klimalardaki en yeni modeller ve teknolojik yenilikler ve bu tip klimalarda meydana gelebilecek arızalanmalar ve çözümleri ile ilgili olarak deneyim sahibi olan teknik ekiplerimiz, klimanızın arıza onarımlarını hızlı ve etkin bir şekilde sağlamaktadır.

 

İleri teknolojik özellikleri çerçevesinde hem kış aylarında ısınma ihtiyaçlarınızı hem de yaz aylarında serinleme gereksinimlerinizi en etkin şekilde karşılamakta olan Arçelik markalı klimanızda yaşayabileceğiniz tüm problemler için Arçelik Sarıgazi Servisi merkezimizin iletişim sayfası üzerinden çağrı hattımıza başvuru yapabilirsiniz. Çağrı merkezindeki yetkili ve alanında uzman personelimiz tarafından bölgenizde her zaman hazır durumda bulunan tam donanımlı gezici servis araçlarımızı adresinize yönlendirmektedir. Böylelikle arızanın klimanız için çağırdığınız servis aracının gelmesini beklerken günlük yaşantınızda gecikmeler ve gereksiz zaman kayıpları ile karşı karşıya kalmamanız sağlanabilmektedir. Bu kapsamda da yerinde arıza onarım müdahalelerini gerçekleştirmekte olan teknik ekiplerimiz, Arçelik markalı klimanızda meydana gelen L1 arıza kodu ile ilgili olarak profesyonel onarım çalışmaları gerçekleştirmektedir.

 

Özellikle parça değişimlerinde 1 yıllık garanti hizmeti ile uygulamakta olduğumuz Arçelik Servisi hizmetlerimiz kapsamı dahilinde Cartel klimalarda meydana gelen L1 arızası ile ilgili olarak yerinde müdahaleler uygulanmaktadır. Cartel klimalarda alınan L1 arızası, klimanın iç ünite oda ısı algılayıcısında arıza meydana geldiğini göstermektedir. Bu durumda teknik ekipler tarafında, ilgili parça sökülerek, yenisi ile değişimi gerçekleştirilir. Bu şekilde sorununuzun en hızlı ve en ekonomik çözümü sağlanabilmektedir. Bu parça değişiminin orijinal Arçelik yedek parçası ile gerçekleştiriliyor olması sayesinde de klimanızın kısa süre içerisinde aynı veya benzer arızalanmalar yaşamsının önüne geçebilmekteyiz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.